Keystone logo
Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Úvod

Rollins vysoká škola Crummer Graduate škola podnikání Absolventi jsou vyhledávaní odborníci, kteří se připravují na výzvy konkurenceschopné globální ekonomiky. Oni se osvědčili díky praktickému učení a zkušenostem s vrcholnými obchodními vůdci z celé Floridy a po celém světě. Prostředí malé třídy, přístup k významným fakultám a síť absolventů zajišťují studentům schopnosti, zdroje a spojení světové úrovně, které vedou k životu.

Hodnota:

 • Nábor vynikajících studentů a jejich umístění ve výjimečných organizacích;
 • Přísné obchodní vzdělávání založené na strategickém managementu, které vyučuje zkušená fakulta s nadšením a oddaností;
 • Zkušenostní učení s globálním zaměřením a využíváním příslušných technologií;
 • Etické vedení;
 • Rozmanitosti na pracovišti av životě;
 • Dosah a služby pro naše komunity;
 • Intelektuální příspěvky relevantní pro naše voliče a podporující naše učení; a
 • Podporovat spolupráci a týmovou práci.

Žebříčky

Rollins College Crummer Graduate School of Business je uznávána na celostátní i mezinárodní úrovni některými z nejuznávanějších organizací v podnikatelském světě.

Bloomberg BusinessWeek: # 1 na Floridě, Top 20 v národě

Převzato každé dva roky, časopis Bloomberg BusinessWeek zařadil program Rollins Professional MBA # 1 na Floridě pro programy MBA na částečný úvazek v roce 2015.

Vedení excelence: # 1 v národě

Rollins MBA na Crummer Graduate School of Business je uznáván jako špičkový pedagog v oblasti vývoje vedoucích pracovníků díky ocenění HRC's Excellence za rok 2016.

Forbes: 52. v národě

Společnost Rollins Early Advantage MBA je zařazena na 52. místě a ne. 1 mezi soukromými obchodními školami na Floridě podle časopisu Forbes, září 2015. Toto pořadí se provádí každé dva roky a od roku 1999 jsme vždy patřili mezi dva nejlepší MBA na Floridě. Hodnosti jsou založeny na návratnosti investice studenta po pěti letech od ukončení studia.

The Princeton Review je "Nejlepší 296 Business Schools: 2015 Edition"

Princeton Review představuje Rollins MBA v jeho 2015 vydání "Nejlepší 296 Business školy."

Rollins vysoké školy

Vedle své obchodní školy získala Rollins College také špičkové hodnocení z národních publikací pro všechny své postgraduální a bakalářské programy. Americký časopis News & World Report za 22. místo pořadí řadí Rollins mezi dvě nejvýznamnější regionální univerzity na jihu a první na Floridě ve svém každoročním žebříčku "Best Colleges". Rollins College byl také zařazen jako druhý z regionálních univerzit na jihu Nejlepší kolébky pro veterány podle zpráv USA a světové zprávy.

US News and World Report

Rollins MBA je jednou z deseti nejlevnějších soukromých obchodních škol v zemi podle zpráv USA a World Report.

Rollins College & Winter Park

Areál Rollins College v Winter Parku na Floridě vás postaví na vzrušující křižovatku kultury, obchodu a profesionálních příležitostí. Odpolední procházka podél parku Avenue - jen pár kroků od areálu - vás vystaví několika vzrušujícím kulturním a rekreačním místům, které budete mít jako student v Rollins.

Podnikání v naší komunitě

Winter Park je jednou z komunity, která tvoří největší metropolitní region v Orlandu, jeden z deseti nejlepších míst v celé zemi. * Orlando je centrem pro podnikání včetně velkých kanceláří pro Darden, Disney, Lockheed Martin, Tupperware a další.

Místa

 • Winter Park

  Rollins College Crummer Graduate School of Business Graduate Admissions 1000 Holt Ave.-2722 , 32789, Winter Park

Programy

Otázky