Keystone logo
Royal College of Art MED Kreativní vzdělávání
Royal College of Art

MED Kreativní vzdělávání

London, Spojené království

45 Weeks

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline *

Sep 2024

GBP 29 400 **

Smíšené, Dálkové studium

* „Vzhledem k tomu, že RCA obdržela vysoký počet žádostí, doporučujeme vám, abyste se přihlásili co nejdříve, abyste si zajistili místo ve svém programu.“

** zámoří a EU - plný úvazek

Letní absolventská výstava – RCA2024

Úvod

Posunete svou vzdělávací kariéru na další úroveň

MED v kreativním vzdělávání vám umožní rozvíjet důvěru v navrhování, dodávat a hodnotit inovativní kreativní vzdělávání, které je informováno kritickým chápáním konkurenčních koncepčních a politických perspektiv. To bude zahrnovat zkoumání nových a vznikajících forem tvůrčího vzdělávání. Významná část kurzu MED bude doručena online.

Zahájení MED čerpá ze čtyřletých zkušeností v rámci poskytování interního programu PG Cert in Creative Education, který podpořil více než 100 studentů, aby přezkoumali a obnovili svou kreativní vzdělávací praxi. RCA V posledních letech získal tento program vynikající zpětnou vazbu studentů s více než 92% spokojeností studentů za poslední dva roky.

Informace na této stránce jsou stále předmětem validace, přičemž konečná verze programu bude k dispozici počátkem roku 2023, kdy bude MED otevřen také pro žádosti. Mezitím, pokud byste chtěli být kontaktováni, jakmile bude MED otevřen, vyplňte prosím náš dotazový formulář ke studiu.

Přijímací řízení

Osnovy

Žebříčky

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Vybavení

O Škole

Otázky