Keystone logo
Royal College of Art MA Fashion
Royal College of Art

MA Fashion

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline *

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* Vzhledem k tomu, že RCA obdržela vysoký počet žádostí, doporučujeme, abyste se přihlásili co nejdříve, abyste si zajistili své místo ve svém programu.

* navštivte webovou stránku RCA, kde se dozvíte o poplatcích za tento program a také o možnostech stipendií a financování

Letní absolventská výstava – RCA2024

Úvod

Móda se navrhuje, vytváří, artikuluje, manipuluje a simuluje ve fyzickém i digitálním prostoru. Zaměřuje se na změnu stavu, kdy jste otevření novému a vznikajícímu myšlení a odnaučování. Je také nejlepší, když se řídí rozmanitostí, inkluzivitou a kulturním povědomím. Musíme vnímat systémy a struktury a vyjadřovat svou módní identitu s vědomím toho, jak jsou naše hodnoty zakotveny v našich výstupech. Tento program vytváří prostředí, kde se můžete zapojit do těchto procesů. To bude zahrnovat zkoumání témat, jako je pohlaví, kultura, rasa, spravedlnost, příroda, čas, prostor, data, věda, materiály a magie. Po celou dobu budete mít příležitost přemýšlet, diskutovat a posilovat svou vlastní autentickou identitu a pomáhat ostatním, aby dělali totéž.

V programu MA Fashion budete mít možnost vybrat si jednu ze tří platforem: BIO, DIGITAL 360, nebo SYSTEMS. Ty jsou navrženy tak, aby studentům umožnily pracovat s lektory a kolegy, aby prozkoumali témata, která reagují na jejich vznikající praxi a vyvíjeli nové prostory, materiály, identity a obchodní modely. Existují průsečíky, kde se studenti mohou spojit s vrstevníky napříč platformami. Bude také příležitost zúčastnit se interdisciplinární Grand Challenge školy designu, která umožňuje všem studentům spolupracovat na vývoji projektů, které předvídají a reagují na klíčové společenské problémy.

Jednotky

  • Změna agenti
  • Nové perspektivy
  • Velká výzva
  • AcrossRCA (univerzitní jednotka)
  • Pokročilá praxe
  • Nezávislý výzkumný projekt

Seznamte se s RCA

Pořádáme řadu dnů otevřených dveří online i na akademické půdě a také náborové akce ve městech po celém světě. Tyto události mohou zahrnovat individuální schůzky a rady ohledně portfolia, neformální chaty, prezentace a sezení se zaměstnanci, studenty a absolventy. Podívejte se na Podívejte se na webovou stránku události RCA kde najdete podrobnosti o nadcházejících událostech.

Příští den otevřených dveří v kampusu: sobota 27. ledna 2024.

215292__DSC4821.jpg 215293_07_Fashion.jpg 215294_Fashion.jpg
Přednáška ve tmě Absolventská výstava módy 2023 Módní studio

Výsledek programu

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Žebříčky

Stipendia a financování

O Škole

Otázky