Keystone logo
Royal Agricultural University Master of Science v oblasti nemovitostí
Royal Agricultural University

Master of Science v oblasti nemovitostí

0 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Britské a evropské studenty / 11550 liber za rok International Students

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Královská zemědělská univerzita je ve spolupráci s Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), který plně akredituje tento jednoroční magisterský program.

Přináší jasnou cestu k plně profesionální postavení, bude vás vybavit potřebnými znalostmi a atributy vyniknout v rámci vložila profesi, a připravit se na posouzení odborné způsobilosti (APC) stát se Chartered Surveyor.

Naši absolventi pokračovali usilovat o širokou škálu kariéry v rámci komerčních a městských nemovitostí zaměřování profesi, která pracovala pro známých organizací, jako je Savills, DTZ, Colliers International, Knight Frank, Strutt a Parker, Jones Lang LaSalle, a mnoho více.

Struktura

Kurz lze studovat na plný úvazek po dobu 12 měsíců u RAU v Cirencester.

Budete spolupracovat s čtyřmi případových studií dodaných v interaktivním formátu workshop, následovaná Výzkumný projekt založený na oblast podle svého výběru. Posuzování každé případové studie bude na základě písemné zprávy a ústní zkoušky. Neexistují žádná neviditelná písemné zkoušky.

Univerzitní personál, hostující odborníci a představitelé průmyslu a návštěvy na místě poskytnout vhled a pokyny. Nedávné hostující řečníci patří: profesor Barry Gilbertson, expert majetku a bývalý partner PwC a globální prezident RICS; Dr. Angus McIntosh, bývalý ředitel výzkumu v JLL; Paní Joanne Moss, Barrister na Inner Temple, Londýn; Pan Michael Newey, generální ředitel skupiny z Broadland bytového družstva a RICS prezident 2013-14; a paní Henri Vuong (ředitel pro výzkum a informace o trhu na INREV).

Na plný úvazek

Učil prvek kurzu začíná v říjnu založený na Královské zemědělské univerzity v Cirencester. Výzkumný projekt je předložen na následující září.

Vstupní požadavky

Standardní vstup požadavek je minimálně z BSC (vyznamenání) studium na 2: 1 klasifikaci nebo ekvivalentní. Studenti s nižším akademické úspěchy s odpovídajícími zkušenostmi může být považováno za přijetí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy