Keystone logo
Raffles Milan - International design institute Mistr brandingu
Raffles Milan - International design institute

Mistr brandingu

Milan, Itálie

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Nov 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Špičkový vzdělávací zážitek v oblasti brandingu: hlavní poradenské firmy zaměřené na značky po celém světě se spojily do pohlcujícího akademického programu.

Cesta brandingu od strategie k identitě, od designu k managementu, od inovací k zákaznické zkušenosti, od digitálního ke značkovému prostředí. Cross disciplíny a cross country.

Vedoucí kurzu: Elena Sacco

Elena Sacco pracovala léta v Miláně, Paříži, Londýně a Ženevě pro mezinárodní poradenské společnosti v oblasti brandingu a komunikace (Publicis Group, WPP, značky Young & Rubicam, Landor, Wunderman Thompson) a jako Studio Sacco v Miláně, která se svým týmem podporovala společnosti v vytváření, umístění a řízení jejich značek za účelem dosažení obchodních výsledků, často jako dočasný ředitel. Podepsala mezinárodní značkové projekty pro společnosti jako P & G, Marazzi Group, Azimut Yachts, Jacuzzi, Barilla, Giorgio Armani, Natuzzi, Atkinsons, Wella, Lancome a další. V posledních letech Elena zastávala různé pozice ve významných společnostech a vedla je při růstu a rozvoji jejich značek, jako jsou: Brand and Marketing Director BELLAVITA – první WELLNESS VILLAGE v ITÁLII – ; Ředitel komunikace BOSCOLO HOTELS - členství v Marriott; Ředitel značky a marketingu Milanosport – COMUNE DI MILANO; ředitelka School of Communication (bakalář, magister, zkratka) IED získává na 3 roky pod jejím vedením titul NEJLEPŠÍ ITALSKÉ KREATIVNÍ ŠKOLA; Globální ředitel ALUMNI Evropského institutu designu. Od roku 2023 Elena nastoupila do Mezinárodního institutu designu RAFFLES jako ředitelka pro strategii, obchod a vztahy a v současnosti je také prezidentkou FONDAZIONE DUDE; porotce v různých soutěžích a oceněních jako UNA, ITALIA CHE COMUNICA, UNICOM, RE.Start a člen představenstva za Dude Agency, Opificio137 a GOLF CLUB VILLA CAROLINA. Elena vyučovala na Politecnico di Milano, ISTUD a IED. Elena je autorkou knih BRAND REVOLUTION a THE INSIGHT - Edizioni Lupetti.

Ideální studenti

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

O Škole

Otázky