Keystone logo
© Queen's University Belfast
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Úvod

Vítejte na Fakultě umění, humanitních a sociálních věd Queen's University Belfast. Jsme dynamická komunita mezinárodně uznávaných výzkumníků, vědců a studentů, kteří se zavázali vytvářet a udržovat moderní a smysluplné místo propojeného učení. Jsme otevřeni všem talentům, vítáme výzvy a změny a jsme odhodláni využít naše odborné znalosti k tomu, abychom změnili životy na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Fakulta má téměř 10 500 studentů a přes 700 akademických a podpůrných pracovníků, kteří působí na našich pěti školách – uměleckou, anglickou a jazykovou; historie, antropologie, filozofie a politika; Zákon; Řízení; a sociální vědy, vzdělávání a sociální práce a v Institutu senátora George J. Mitchella pro globální mír, bezpečnost a spravedlnost. Naši kolegové a studenti se věnují široké škále činností, včetně špičkového světového výzkumu a výuky, která mění život. Doufáme, že chcete být součástí naší práce: máme téměř 150 bakalářských a postgraduálních programů a také spoustu náročných doktorských příležitostí, takže určitě existuje něco, co vyhovuje vašim potřebám a ambicím.

Jsme hrdí na práci našich studentů a zaměstnanců, která byla oceněna mnoha dalšími pro její kvalitu a oddanost práci, která dělá. Queen's University Belfast je jako člen skupiny Russell Group jednou z 24 předních univerzit ve Spojeném království a poskytuje studentům prvotřídní vzdělání podložené špičkovým výzkumem. Queen's je skutečně globální univerzita, protože naši výzkumní pracovníci úzce spolupracují s více než 250 univerzitami po celém světě a s ještě více podniky a agenturami v Belfastu i na mezinárodní úrovni. Tyto sítě a spolupráce informují naše programy a nabízejí studentům skvělé příležitosti učit se s mezinárodními kolegy a partnery a od nich.

Takže s obrovskou škálou příležitostí pro pregraduální a postgraduální studium, stejně jako živoucí kulturou postgraduálního výzkumu, vím, že zjistíte, že umění, humanitní a sociální vědy na Queen's University Belfast vás budou výzvou a inspirací a také vás vybaví prvotřídní dovednosti a znalosti, abyste vynikli ve zvolené kariéře.

Nola Hewittová-Dundasová
Pro-vicekancléř

Intelektuální velmoc

Zahrnuje vše od tradičních humanitních a společenských předmětů až po špičkové oblasti výtvarného umění a aplikovaných odborných studií.

Více než 40 procent našeho výzkumu se umístilo mezi 25 procenty nejlepších pro příslušnou oblast a dalších 40 procent mezi nejlepších 50 procent na národní úrovni.

Kolaborativní kultura

Naše interdisciplinární prostředí umožňuje studentům ze všech oborů příležitost komunikovat s akademickými vůdci a podílet se na jejich výzkumu.

Mezi oblasti pozoruhodné dokonalosti patří kreativní psaní, zvukové umění, globální finanční trhy, blaho dětí, chudoba a sociální vyloučení, překladatelství a tlumočení a sdílené vzdělávání.

Místa

Místa
 • Belfast

  University Road, Belfast Northern Ireland, BT7 1NN, , Belfast

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • youtube

Otázky