Keystone logo
© The University of Fredericton
Queen's University

Queen's University

Queen's University

Úvod

Queen's University je v Kanadě vysoce hodnocena z hlediska studentských zkušeností, zaujímá inkluzivní přístup a nabízí výuku mimo třídu; tato zkušenost zahrnuje nejvíce klubů na hlavu ze všech kanadských univerzit a také rozsáhlý mezinárodní výměnný program s více než 220 partnery.

Prostředí Queen s intenzivním výzkumem a nabídka interdisciplinárních programů poskytuje studentům komplexní a svižné dovednosti požadované v dnešní konkurenční a vyvíjející se pracovní síle, kdy 91 % absolventů Queen zaměstnává do šesti měsíců po ukončení studia.

Vzdělání královny, podporované vynikající pověstí svých vědců a výzkumníků – včetně nositele Nobelovy ceny za rok 2015 Arthura B. McDonalda – může poskytnout jedinečný přístup ke kariéře a příležitostem osobního rozvoje po celém světě. Díky zvláštním akademickým přednostem ve fyzice, výzkumu rakoviny, geoinženýrství, analýze dat a společenských vědách, jako jsou sledovací studie a duševní zdraví, univerzita připravuje absolventy na dokonalost napříč obory.

Queen's, který je domovem více než 24 000 studentů, se může pochlubit 93% mírou ukončení vysokoškolského studia , rozmanitými vzdělávacími příležitostmi, širokou škálou služeb a podpory pro studenty, nezaměnitelným duchem školy a pevně propojenou globální sítí 159 000 absolventů ve 153 zemích. Nakonec absolvovat Queen's University znamená připojit se k mezinárodní komunitě celoživotních studentů a uznávaných vůdců.

Areál má plně integrovanou síť šesti knihoven a je domovem několika vynikajících muzeí a uměleckých zařízení, včetně Agnes Etherington Art Center a The Isabel Bader Center for the Performing Arts.

Statistika

Queen's je nedílnou součástí komunity Kingston, kampus se nachází v centru města, jen 10 minut chůze do centra města. Kingston se stává součástí královniny zkušenosti, ať už jste vyučující, studenti nebo zaměstnanci.

Od doučování studenta základní nebo střední školy na ulici, dobrovolnictví nebo práce pro jeden z mnoha obchodů a podniků v centru města nebo přátelství se sousedem (který by také mohl být profesorem nebo zaměstnancem!), být součástí Queen's komunita a komunita Kingston jsou úzce propojeny.

Do čtvrtého ročníku bakalářského studia:

 • 60 % studentů se zúčastnilo veřejně prospěšných prací nebo dobrovolnické činnosti;
 • 50 % doučovalo jiné studenty na akademické půdě a v komunitě Kingston;
 • 38 % dokončilo praxi, stáž, praxi v terénu, kooperaci nebo klinický úkol ve městě a okolí;
 • 33 % se zúčastnilo komunitních projektů.

Queen's a jeho komunita vyučujících, zaměstnanců a studentů přispívá k ekonomickému rozkvětu města. Místní dopad Queen's činí 1,5 miliardy $ ročně na ekonomickou aktivitu, včetně:

 • 338 milionů $ v přímých výdajích studentů;
 • 288 milionů USD v přímých výdajích na zaměstnance a fakulty po zdanění;
 • 9 milionů dolarů v přímých útratách návštěvníků Queen's;
 • 162 milionů dolarů v přímých univerzitních výdajích na místní zboží a služby;
 • 61 milionů dolarů v dodatečné ekonomické činnosti spojené s lékařskou fakultou a Akademickou lékařskou asociací Southeastern Ontario (SEAMO).

Prostředí komunitního kampusu

 • ~95 % studentské populace pochází mimo Kingston;
 • Více než 90 % studentů prvního ročníku bydlí v rezidenci. Queen's se umístila na 2. místě v rezidenčním bydlení (Maclean's 2021 Rankings);
 • Queen's je domovem studentů z více než 125 zemí.
88,6 % studentů promuje do 7 let – číslo 1 v Kanadě! (Maclean's 2021 Rankings).90,6 %: průměr přicházející třídy pro vysokoškolské studenty v roce 2021.

  Vlastnosti kampusu

  Úspěšní studenti jsou vyrovnaní studenti.

  V univerzitních zkušenostech je více než jen známky a úkoly. Úspěšní studenti vyvažují akademiky a hru, studijní čas a mimoškolní aktivity.

  V Queen's vám propojení s vaší komunitou pomůže najít rovnováhu a přispěje k vašemu celkovému úspěchu jako studenta.

  Hledáte způsob, jak se spojit s ostatními? Chcete něco změnit lokálně i globálně? Potřebujete dobít baterky nebo jen vyfouknout páru? Je tu skupina, ke které se lze připojit, s kým si promluvit nebo tým, se kterým si můžete zahrát. Najdete zde také podporu pro své zdraví a pohodu a své životní a vzdělávací prostředí.

  To vše je součástí zajištění úspěchu. A Queen's chce, abyste uspěli.

  Výuková zařízení a prostory

  Nejmodernější výuková a výzkumná zařízení jsou klíčovými složkami pro poskytování vysoce kvalitních programů. Zde jsou jen některé z prostor, které najdete v Queen's:

  Budovy

  Živá budova | Integrované vzdělávací centrum (ILC)

  Živá budova, umístěná v Integrovaném vzdělávacím centru, je živá laboratoř. Mechanické, elektrické a konstrukční systémy ILC jsou monitorovány v reálném čase a jsou ponechány otevřené, což ukazuje, jak lze udržitelné postupy začlenit do návrhu budovy.

  Chernoff Hall

  Chernoff Hall má více než 14 000 metrů čtverečních prostoru - 5 000 z toho je věnováno laboratořím - a je obsazeno katedrou chemie.

  Budova lékařské fakulty

  Budova School of Medicine, otevřená na podzim 2011, hostí nejmodernější výukovou kliniku, přednáškové sály a výukové prostory, simulační laboratoře, laboratoře chirurgických/technických dovedností, místnosti pro malé skupiny a semináře, informační společné prostory a virtuální výuku prostory a studentské studijní prostory.

  Goodes Hall

  Goodes Hall, domov Smith School of Business, kombinuje zrenovovaný 110 let starý viktoriánský školní dům o rozloze 45 000 čtverečních stop a 68 000 čtverečních stop nejmodernějších učeben, studentských místností a fakultních kanceláří. Budova nedávno prošla rozšířením o 75 000 čtverečních stop, otevřena 15. září 2012.

  Biosciences Complex

  Biosciences Complex, kde sídlí katedra biologie, škola environmentálních studií a tři laboratoře chemického inženýrství, poskytuje fakultě, výzkumníkům a studentům sofistikované vybavení a špičkové laboratoře. Je zde také špičkový fytotron, včetně šesti výzkumných skleníků a 26 růstových komor pro rostliny.

  Staufferova knihovna

  Staufferova knihovna se nachází v pětipatrové budově a je největší knihovnou v kampusu s prostorem pro přibližně 1,5 milionu svazků, šesti kilometry svazků knih a studijním a výzkumným prostorem pro více než 1200 studentů.

  Queen's Center / Atletické a rekreační centrum (ARC)

  Queen's Center/ARC, otevřený v lednu 2010, je víceúčelový komplex, který integruje akademiky, sport a rekreaci a studentské a komunitní aktivity. V ARC se nachází bazén o rozměrech 38 x 25 metrů, tělocvična (včetně hlavní tělocvičny, která pojme 2 000 diváků), kurty na squash a raketbal, fitness prostor o velikosti přibližně 25 000 čtverečních stop, 4 taneční/jógová studia a 4 určená spin/fitness a bojové místnosti. V budově se také nachází food court, salonek u krbu, maloobchod a prostor studentského klubu.

  Hrad Herstmonceux

  Zámek se nachází na venkově východního Sussexu v Anglii a je domovem Bader International Study Center (BISC) – domovu daleko od domova pro studenty z celého světa, kteří tam jezdí sdílet jedinečný zážitek charakterizovaný malým velikosti tříd, integrované praktické studium v terénu a různorodá populace fakult a studentů.

  Isabel Bader Center for the Performing Arts

  Isabel byla otevřena v září 2014 a zahrnuje 566místný koncertní sál, zkušebnu, zvukové studio a nahrávací zařízení, výstavní prostor, uměleckou galerii a filmovou promítací místnost. Hudební škola, katedra filmu a médií, katedra dramatu a bakalářský program výtvarného umění budou sdílet nejmodernější výukové, performance a výstavní prostory.

  Vybavení

  Laboratoř pro testování materiálů reaktorů

  Laboratoř pro testování materiálů reaktoru v hodnotě 17 milionů USD, otevřená v září 2015, je výzkumným počinem skupiny Queen's Nuclear Materials Group na Fakultě inženýrství a aplikované vědy na katedře mechanického a materiálového inženýrství. Cílem RMTL je podporovat vývoj bezpečné a ekonomické jaderné energie pro Kanadu.

  Zařízení pro zobrazování magnetickou rezonancí, Centrum neurovědních studií (CNS)

  CNS je centrem multidisciplinárního výzkumu a výuky zaměřené na zlepšení našeho chápání mozku. Je v něm umístěna celotělová magnetická rezonance Siemens 3 Tesla a podporuje výzkum zahrnující fyzikální, biologické a lékařské vědy.

  Biologická stanice (QUBS)

  QUBS se nachází 50 km severně od Kingstonu a pokrývá více než 3000 hektarů půdy. Hlavní zařízení se skládá z 32 budov, včetně knihovny, 12 samostatných laboratorních prostor, akvária a ubytování.

  Inovační park

  Innovation Park je zařízení, kde akademičtí, průmysloví a vládní výzkumníci kultivují nápady, identifikují a transformují důležité technologické objevy a s pomocí odborníků na komercializaci a rozvoj trhu posouvají inovace na trh.

  Centrum klinického vzdělávání Glaxo Wellcome (GWCEC)

  S 12 650 čtverečními stopami jedinečně navrženého výukového prostoru poskytuje GWCEC interaktivní učebny, vyšetřovací a pohovorové místnosti s jednosměrným sklem, pozorovací prostory a audiovizuální možnosti pro vzdálené sledování a nahrávání. Laboratoř rozvoje dovedností má kapacitu pro replikaci ústavních a ambulantních zařízení zdravotní péče.

  Centrum klinické simulace

  Centrum klinické simulace se nachází v budově lékařské fakulty a je klinickým simulačním prostorem o rozloze 8 000 čtverečních stop se čtyřmi místnostmi pro vysoce věrnou simulaci figurín a dvěma velkými laboratořemi chirurgických dovedností.

  Human Media Lab

  Human Media Lab je futuristický prostor navržený tak, aby inspiroval studenty prostřednictvím kreativního a flexibilního pracovního prostředí. Slouží také jako interaktivní hřiště, které umožňuje studentům hackovat a experimentovat s architekturou a prostorem jako uživatelským rozhraním.

  Výzkumné centrum lidské mobility (HMRC) a laboratoř

  Zařízení HMRC, partnerství mezi Queen's a Kingston General Hospital, zahrnuje specializované laboratoře pro pojivovou tkáň, biosimulace, zpracování tkání, návrh protéz, vývoj softwaru a analýzu chůze a jedno z prvních počítačově vylepšených chirurgických sad na světě.

  Observatoř

  V Queen's Observatory se nachází 16palcový zrcadlový dalekohled pro studenty studující fyziku a astronomii.

  Fytotron

  Fytotron je klimaticky řízený skleník, který usnadňuje výzkum v biologii.

  Studia SparQ

  Tvůrčí prostor Dunin-Deshpande Queen's Innovation Center, který studentům poskytuje nástroje a zdroje potřebné k realizaci jejich nápadů.

  Zachování umění

  V zařízeních Art Conservation jsou umístěny specializované mikroskopy a další vybavení pro konzervační vědu.

  Center for Advanced Computing (CAC)

  Center for Advanced Computing provozuje vysoce výkonné datové centrum jako součást rodiny Compute Canada sloužící kanadské výzkumné komunitě.

  Neutrinová observatoř Sudbury / SNOLAB

  Sudbury Neutrino Observatory je podzemní vědecká laboratoř specializující se na fyziku neutrin a temné hmoty, která se nachází 2 km pod povrchem v dole poblíž Sudbury v Ontariu. SNOLAB je rozšířením stávajících zařízení vybudovaných pro experiment slunečních neutrin Sudbury Neutrino Observatory.

  Galerie umění: Agnes Etherington Art Center

  Agnes Etherington Art Center je největší galerií v Kingstonu a nabízí řadu současných a historických výstav po celý rok.

  Galerie umění: Union Gallery

  Union Gallery, která byla založena v roce 1994, je centrálně umístěna v kampusu Staufferovy knihovny a je odhodlána zvyšovat povědomí a ocenění současného umění.

  Studovny a společné prostory

  Knihovna a Mackintosh-Corry Hall: Rezervovatelná místa

  Student Life Center: Rezervace pokojů v JDUC, MacGillivray-Brown Hall, Queen's Center a Mackintosh-Corry Hall

  ASUS Red Room: Studovna v Kingston Hall, která je otevřena pět dní v týdnu a lze ji také rezervovat.

  Law Lounge: Law Lounge , známý pro svou kolegiální atmosféru, je ústředním bodem studentského zážitku.

  Technologie ve třídě a knihovně

  Knihovna: Queen's Libraries spolupracovaly na využití příležitostí vytvořených pokrokem v technologii a naše digitální sbírky se stále rozšiřují.

  Služby informačních technologií

  Zdroje a podpora zahrnují:

  • Vybavení a vybavení:
   • V celém areálu jsou k dispozici počítačové servery a rezervovatelné učebny.
   • Mapa bezdrátových lokalit
  • Studijní zdroje:
   • onQ: Systém řízení podnikového učení Queen se používá k poskytování akademických kurzů na webu nebo k doplnění osobní výuky. Může být také použit pro společný výzkum a projektovou skupinovou práci.
   • Klikačky: Používají se k tomu, aby studentům ve velkých třídách poskytly interaktivnější výuku.
  • Audio/vizuální a multimediální:
   • Zachycení přednášky
   • Podpora elektronické učebny
   • Video konference

   English Language Requirements

   Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

   Místa

   • Kingston

    99 University Ave, K7L 3N6, Kingston

    Otázky