Keystone logo
Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Úvod

Průběh Qindao College (QDC) v posledním desetiletí byl pozoruhodný ve vývoji vysokého školství v Číně. Jsme se rozrostli z poměrně skromných začátků na vysoce postaveného vysoké školy s talentovaným týmem mezinárodních a místních vědců a energetického areálu komunity. Studenti v QDC a členy širší komunity jsou příjemci tohoto výsledku jsou spolu, jsme nyní připraveni upevnit tento úspěch postoupit společnosti a vytvořit sami sebe jako vedoucí školy v Číně.

S více než 16.000 studentů, 1500 zaměstnanců a více než 47 studijních a diplomových programů, QDC byl uznáván jako jeden z nejlepších nezávislých škol v Číně. Rychlý růst se však snížil na kulturu nesené orgánem v lidském měřítku. Každý rok studenti velmi vysoce hodnotit zkušenosti a podporu, kterou obdrží na QDC.

Na QDC, studenti mají možnosti při výběru učebních osnov vhodné pro své osobní cíle a profesní aspirace. Stáže a pracovní příležitosti umožňují studentům získat praktické zkušenosti nezbytné pro jejich budoucí kariéru, a studijní programy byly navrženy ve spolupráci s společností. QDC chápe důležitost rovnováhy mezi akademickou pronásledování a volný čas pro studenty, a nabízí rozsáhlé akademické, sportovní, kulturní a rekreační příležitosti. Studenti v QDC, osvobodit více než 45 studentských klubů a organizací.

Jak QDC razí cestu vpřed do jeho cílovou linii druhého pětiletého plánu rozvoje, tak to dělá s rostoucí reputace. Uvítáme větší tělo studentů než kdy předtím, a zavést širší škálu zajímavých nových kurzů splnit naše oddanost k široce založené, mezioborového vzdělávání mladých lidí z domova i ze zahraničí. Jak jsme se pustit do této nové éry v oblasti vysokoškolského vzdělávání v Číně, jsme moc doufám, že se k nám připojí. Jste si jisti, najít pohodlné místo na QDC. Těšíme se na naše cesty přes brzy!

Místa

  • Qingdao

    No.79, Tieqishan Road, Chengyang District, 266106, Qingdao

    Programy

    Otázky