We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eva Dang
QA Higher Education - Middlesex University

QA Higher Education - Middlesex University

QA Higher Education - Middlesex University

Úvod

Centra Middlesex University v Londýně Holborn, Birmingham a Manchester jsou poskytována ve spolupráci mezi University a QA Higher Education.

Studenti si mohou vybrat studovat vysokoškolské tituly v obchodě se specializací na zdravotnictví nebo v obchodním účetnictví v centrálně umístěných výukových centrech. Tyto tituly jsou nabízeny buď jako tradiční tříleté programy, nebo s přidáním počátečního roku založení pro další studium a akademickou podporu. Pro studenty, kteří potřebují přizpůsobit studium stávajícím závazkům, si vyberte mezi denním a večerním a víkendovým rozvrhem hodin.

Tyto nabízené programy jsou programy a kvalifikace univerzity Middlesex University, které jsou navrženy, hodnoceny a kvalita zajištěna společností Middlesex, ale dodává se u partnera.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Hendon

    The Burroughs, NW4 4BT, Hendon

    Otázky