Keystone logo
Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Úvod

o PVAMU

Společnost byla založena v roce 1876, Prairie View A & M University je druhou nejstarší veřejná instituce vyššího vzdělání ve státě Texas. S pověst pro výrobu inženýrů, zdravotní sestry a pedagogy, PVAMU nabízí bakalářského stupně v 50 akademických majorů, 37 v magisterském studiu a čtyři doktorských studijních programů prostřednictvím devíti vysokých škol a škol. Člen Texas A & M University System, univerzita je věnován ke splnění svého územního grant poslání dosáhnout vysokou kvalitu výuky, výzkumu a služeb.

Základní hodnoty

Přístup a kvalita

Prairie View A & M University bude poskytovat rovné vzdělávací příležitosti ke zvyšování počtu osob z nepokrytých a zaostalých zemích, kteří mají bydliště v první řadě mezi ekonomicky a sociálně obešel ve společnosti; Dále, univerzita bude poskytovat vzdělávací programy určené k přípravě vše absolvoval úspěšně konkurovat v postgraduálních a odborných školách, stejně jako v pracovní síly.

Rozmanitost

Prairie View A & M University udrží svůj závazek přijmout, zapsat, vzdělávat a postgraduální studenti a zaměstnat a předem schopnost a osazenstvo bez ohledu na věk, etnický původ, pohlaví, národnosti, socioekonomického pozadí, nebo výchovně nesouvisejícího handicapu; Dále, univerzita nabídne výzvu pro oba akademicky nadaný a nedostatečně připraveny, kdo dorazí na vysoké škole se schopností, ale bez kolej-ready úspěch.

vedení

Prairie View A & M University bude stimulovat, iniciovat a realizovat programy a služby, a to jak inspirovat a vést studenty, učitele a zaměstnance v rozvíjení jejich sebevědomí, cílevědomost a další náležitosti, jak se stát úspěšnými lídry ve své profesi a ve svých komunitách ; Dále, univerzita nabídne kampus-based a vzdálenost vzdělávací programy pro zlepšení životních šancí pro osoby ve svých servisních místech.

Relevance

Prairie View A & M University bude reagovat na potřebu vysoce gramotných, technologicky příslušných absolventů vzdělaných vyniknout v pracovních sil 21. století; Dále, univerzita rozšíří produkty svého výzkumu a služeb pro řešení problémů a řešení problémů, jako je násilí, zneužívání a zneužití; zneužívání drog a alkoholu; psychické, fyzické a psychické zanedbávání; nespravedlnost životního prostředí; a jiné formy sociální disonance, že vliv na kvalitu života občanů.

Společenská odpovědnost

Prairie View A & M University bude podporovat aktivní účast na konstruktivní společenské změny skrze dobrovolnictví, vedení a občanskou akci ze strany jejích fakultních zaměstnanců a studentů; Dále, univerzita bude využívat kanály k dispozici pro ovlivňování veřejné politiky na místní, státní, národní a mezinárodní úrovni.

Mise

Prairie View A & M University je state-pomáhal, veřejnost, komplexní postoupení pozemku instituce vyššího vzdělání. Univerzita byla vyhlášena v roce 1984 dodatkem k ústavě Texasu jako "instituce první třídy." Je věnována dosažení excelence a relevance výuky, výzkumu a služeb. Snaží se investovat do programů a služeb, které řeší otázky a problémy ovlivňující různorodé etnické a socioekonomické obyvatel Texasu a větší společnost, včetně globální scéně.

Univerzita se snaží poskytovat vysoce kvalitní vzdělávací zkušenost pro studenty, kteří po ukončení bakalářů, mistrů, nebo doktorátů, disponují soběstačnost a odbornou způsobilost. Zkušenost je prodchnuto hodnotami instituce, včetně, ale nikoli výhradně, přístupnosti a kvality, odpovědnosti, různorodost, vedení, relevance, a sociální odpovědnosti.

Místa

  • Prairie View

    FM 1098 Rd & University Dr,, 77446, Prairie View

Otázky