Keystone logo
University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

Úvod

Vize

Snažíme se být world-class, inovativní, student-zaměřený a výzkum náročné vzdělávací komunita, která posouvá firmy, vlády a společnosti.

Poslání

Připravíme jednotlivce vyniknout v jejich kariéře, zapojit se do svých komunitách, a reagovat na výzvy globálního obchodního světa prostřednictvím naší inovativní, vzdělání a dosah založených na výzkumu.

Mezinárodně akreditované Business School

AACSB akreditace

The Paul College má zřetelný čest být akreditovány AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání), premier akreditační agentury pro obchodní školy po celém světě. AACSB akreditované školy potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálé zlepšování prostřednictvím přísného a komplexního peer review. Pouze 560 škol v mezinárodním měřítku již splnila nebo překročila přísné normy AACSB, aby se získala tuto elitní akreditaci.

AACSB Mezinárodní akreditace ujišťuje zainteresovaných stran, obchodních škol:

  • Správa zdroje k dosažení pulzující a relevantní poslání.
  • Advance podnikání a řízení znalostí přes fakultní stipendium.
  • Poskytovat vysoce-kalibru výuku kvality a aktuální osnov.
  • Pěstujte smysluplnou interakci mezi studenty a kvalifikované fakulty.
  • Produkovat absolventy, kteří dosáhli stanovených cílů učení.

ACPHA Akreditace

Hospitality Management na University of New Hampshire je také akreditována ACPHA (Akreditační komise pro programy ve správě pohostinství). Akreditace ACPHA má dva základní cíle: zajistit kvalitu programu a na pomoc při zlepšování instituce nebo programu.

NEASC Akreditace

Všechny programy UHN jsou akreditovány NEASC, The New England Sdružení škol a vysokých škol. NEASC, národ je nejstarší regionální accreditating agentura podává více než 2000 veřejných a soukromých institucí v Connecticutu, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island a Vermont, stejně jako American International škol ve více než 60 zemích.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Durham

    10 Garrison Avenue University of New Hampshire , 03824, Durham

Otázky