Keystone logo
Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Úvod

Jako soukromá nezávislá univerzitě Psychological University Berlin je charitativní čin. Všechny programy jsou akreditovány Senátu školství, mládeže a vědy, aprobační školení od Státního úřadu pro zdraví a záležitosti v Berlíně sociální. Výcvik a vědecký vývoj, Psychologický ústav Berlína nabízí psychoterapeutický výcvik, další tituly Mistra a M.Sc. Psychologie. Studie integrovaná psychoterapie trénink může být dokončena v Psychodynamic psychoterapii zvuku nebo chování terapie a dětí a adolescentů psychoterapie. Výměna proces průřezových dovedností má velký význam pro PHB a představuje důležitý bod v rámci osnov všech studijních a vzdělávacích programů.

Profesoři v kurzech jsou praktické a také aktivní ve vědeckém výzkumu a představují tvrzení Scientist lékaře. Studenti se aktivně podílejí na současných výzkumných projektů a podporuje své vlastní výzkumné projekty. Prostřednictvím spolupráce s dalšími vysokými školami a doktorských projekty mohou být realizovány v domě.

Na první pohled

 • Metoda Cross studie (TP a VT)
 • Studium a vzdělávání v psychoterapii v domě
 • Malé seminární skupiny kolegiální atmosféra
 • Osobní pozornost Organizace studia
 • Podpora účasti na kongresech a zasedáních
 • Praktický výcvik v naší psychoterapeutické ambulance
 • Research in Higher ambulance
 • Výborná poloha v centru Berlína, v blízkosti Alexanderplatz přímo na Köllnischen parku a řeky Sprévy

Studium a školení nabídka

 • Po sobě jdoucí studie: M.Sc. psychologie
 • Postgraduální magisterské Právní Psychology
 • Postgraduální magisterské psychologie a psychoterapie rodiny
 • Psychoterapie trénink s integrovaným magisterském programu psychoterapie (VT nebo TP)
 • Dětská a dorostová psychoterapie trénink s integrovaným magisterského programu psychologie a psychoterapie rodiny

univerzitní

Výuky, výzkumu a vzdělávání na PHB jsou zaměřeny na oblasti uplatnění psychologie. Psychologové a psychoterapeuti zahájili univerzitu zahájila, aby posílila jeden spojující vědu a praxi, a na druhé straně podpořit přenos výzkumu do společnosti. Pod tímto krédem PHB chce trénovat příští generace psychologů a psychoterapeutů se silnou vědeckou a hlubokou praktický význam. Kromě studijních příležitostí a možností vzdělávání a školení a konferencí pro psychology a psychoterapeuty v programové PHB jsou. Další kurzy v různých oblastech použití psychologie a B.Sc. Psychologie jsou ve výstavbě.

Ve spolupráci s Training Institute berlínské Akademie pro psychoterapii (BAP), německý Institut vzdělávání psychologové Academy (DPA) a zájmového sdružení německých psychologů a psychoterapeutů (BDP) je PHB ve středu vzdělávací sítě pro školení a dalšího vzdělávání a poskytuje ohnisko pro profesionální zájmy psychologů a psychoterapeutů v různých oblastech činnosti.

akreditace

Tyto kurzy Psychologické psychoterapie v behaviorální terapie (CBT) nebo Psychodynamic psychoterapie zvuku (TP), psychologie rodiny a forenzní psychologie jsou akreditovány Senátu školství, mládeže a vědy. Tento nový magisterský studijní program psychologie byl založen na doporučení Německé společnosti Psychologie vypracována a schválena Státním úřadem zdravotnictví a vzdělávání. Absolventi psychologie na PHB Mistr programu splnit Zulassungsvoraussetzuungen pro výcvik psychoterapeutičtí. Kurz Psychologické Psychoterapie je akreditován v obou procesech se zaměřují na (behaviorální terapie a hlubinná psychologie založené na psychoterapii) Navíc pro Acquin, stejně jako v magisterském studijním programu Právní psychologie.

Schvalovací provedení PHB v psychologické psychoterapii (VT nebo TP) a dětí a adolescentů psychoterapie získaly akreditaci od National Board of Health a sociálních věcí v Berlíně.

Místa

 • Berlin

  Psychologische Hochschule Berlin Am Köllnischen Park 2, 10179, Berlin

Otázky