Keystone logo
Paris-Sorbonne University Abu Dhabi

Paris-Sorbonne University Abu Dhabi

Paris-Sorbonne University Abu Dhabi

Úvod

Vítejte na webových stránkách univerzity Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (Právnická), což je první krok k prestižní titul. Sorbonne Abu Dhabi, instituce věnovaný francouzské jazykové vysokoškolského vzdělávání přitahuje špičkové studenty ze Spojených arabských emirátů, ale i na Blízkém východě i mimo něj.

V květnu 2006 pod záštitou Jeho Výsost šejk Mohamed Bin Zayed Al Nahyan, korunní princ Abu Dhabi, v Dhabi Radě Abú vzdělávání (ADEC) a Paris Sorbonne fakultě Univerzity otevřeného v emirátu Abu Zabí.

Se může pochlubit bohaté dědictví znalostí a kulturního dědictví výjimky, Fakulta zůstává věrný stejné vzdělanostní struktury zřízené jako u Paříže. Abu Dhabi kampus nabízí řadu disciplín podobných těm v Paris-Sorbonne University a University Paris-Descartes. Tyto kurzy jsou vyučovány výhradně profesoři z Paříže po European Credit Transfer System (ECTS).

Členové správní rady

Rada Paris-Sorbonne University Abu Dhabi se skládá ze tří francouzských členů a tří členů Spojených arabských emirátech. Francouzští představitelé jsou:

- Louis Vogel předseda PRES Sorbonně
- Alain Tallon, docent vzdělávání
- Barthélémy Jobert, prezident pařížské Sorbonně

Zástupci Spojené arabské emiráty jsou:

- HE Dr. Mugheer Khamis Al Khaili, generální ředitel společnosti Abu Dhabi Rady pro vzdělávání (ADEC) a Vice President Univerzitního Paris-Sorbonne Abu Dhabi radě.

- Dr. Masood Abdullah Badri, vedoucí plánování, politiky a Performance Management - Abu Dhabi vzdělávání Rady (ADEC).

- Pane Zaki Nusseibeh, Vice President of Abu Dhabi úřadu pro kulturu a dědictví.

Místa

  • Abu Dhabi

    Paris-Sorbonne University Abu Dhabi, P.O. Box 38044, Abu Dhabi

    Otázky