Keystone logo
Princess Nourah Bint Abdulrahman University MSc v oboru Business Administration
Princess Nourah Bint Abdulrahman University

MSc v oboru Business Administration

Riyadh, Saúdská Arábie

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

přehled programu

MSc v oboru Business Administration je prezenční program dodávaný ve čtyřech semestrech a poskytuje studentům náročnou transformační vzdělávací zkušenost. Program se zabývá teorií a praxí, neboť se snaží zlepšit pochopení disciplinárních a organizačních znalostí ze strany studentů. Tato zkušenost rozvinou schopnosti studentů aplikovat získané znalosti v simulovaných a reálných podnikových scénářích. Přednášky a workshopy se budou konat na Vysoké škole obchodní a administrativní.

Proč DCU @ PNU?

DCU je mladá, dynamická a ambiciózní univerzita, která má výrazné poslání přeměňovat životy a společnosti prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a inovací. DCU se řadí mezi nejvýznamnější sto mladých univerzit na světě ve studii Times Higher Education '100 pod 50 let. TO říká, že toto hodnocení poskytuje záblesk do budoucnosti, představující vzestupné hvězdy, které vykazují velký potenciál. DCU Business School nedávno potvrdila svou pozici vedoucí světové obchodní školy s udělením akreditace AACSB - umístěním ji v top 5% obchodních škol po celém světě. PNU sdílí s DCU mnoho z těchto charakteristik, a proto máme přírodní spojení.

Od roku 2013 se DCU Business School těšila úspěšné spolupráci s College of Business and Administration na PNU. To zahrnuje dodávku v PNU DCU vysokoškolských programů v mezinárodních financí a marketingu, inovace a technologie. Tato spolupráce byla uznána jako významný úspěch jak PNU, tak DCU a vedla přímo k rozvoji tohoto postgraduálního programu.

Programová vize

Filozofií programu je poskytnout účastníkům náročné vzdělávací zkušenosti, které jim pomohou rozvíjet své znalosti a kompetence, čímž se stávají seberepozičnějšími a reflektujícími jako manažeři a odborníci v procesu. Osobní kompetence, jakož i znalostní, analytické a kritické myšlení, které jsou na tomto programu vyvinuty, jsou základem pro další profesní rozvoj a průběžné učení po celý zbytek účastníka.

Cíl programu

Program kombinuje kritické prvky z programů post-zkušeností DCU Business School s jedinečným modelářem Kariéra Edge Employability z postgraduálního studia DCU Business School. Cílem je připravit účastníky na vedení kariéry v organizacích.

83626_PHOTO-2018-07-23-12-09-203.jpg

Struktura programu

Program se skládá z dynamické kombinace základních znalostí z oblasti podnikání a odborných znalostí, aplikovaných hodnocení a průlomového průzkumu v průmyslu:

Moduly jádra:

 • Řízení nové generace

 • Vedení lidí

 • Vynikající výkonnost

 • Strategie

Výběr odborných proudů:

Specialista 1

 • Podnikání

 • Rozvíjení nové firmy

Specializace 2

 • Finanční řízení

 • Finanční teorie

Capstone:

 • Dizertace / Cvičení / Umístění

Požadavky na udělení titulu

90 kreditů ECTS (54 kreditů v USA)

Vstupní požadavky

 • Požadavky na minimální vstupy pro program jsou: Diplom vyznamenání (2.2) z jakékoliv disciplíny nebo ekvivalentní mezinárodní kvalifikace.

 • Žadatelé, kteří ukončili své vysokoškolské vzdělání mimo prostředí anglicky mluvící, musí dosáhnout souhrnného skóre 6,5 v mezinárodním testovacím systému anglického jazyka (IELTS) a dosáhnout 6,5 v rozměrech psaní a mluvení.

 • Projdi rozhovor.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy