Keystone logo
© ©President University
President University

President University

President University

Úvod

O prezident univerzity

Kde Zítřejší Leaders Come Together

President univerzita je vysoká škola v Indonésii, která byla založena, aby se stal výzkumné a vývojové centrum v regionu a nastavit nový standard v indonéské vysokého školství. Konkrétně se jedná o univerzita je připravena vytvořit instituci učení, které by připravily budoucí představitelé průmyslu a společnosti tím, že jim dovednosti a zkušenosti potřebné k vyniknout po ukončení studia.

Podle prezidenta univerzity zakladatele pana Setyono Djuandi Darmono, prezident univerzity byla postavena ze dvou důvodů; aby se stal výzkumné a vývojové centrum a nastavit nový standard v indonéské vysokého školství. Zakladatelé prezidenta univerzity stanovena nadace a zemní práce, aby zajistily, že prezident University vyvine do velké instituce učení, kde se studenti ze všech koutů světa mohou získat znalosti a rozvíjet do užitečných a odpovědných občanů a budoucích vůdců.

Umístění

Prezident University je strategicky umístěn v Jababeka vzdělávání Park v Kota Jababeka, jen 45 minut jízdy na západ od Jakarta, Indonésie.

Je obklopen Jababeka Industrial Estate, jedna z největších integrovaných průmyslových oblastí v jihovýchodní Asii, je domovem 1700 nadnárodních společností z 30 zemí, tj USA, Kanada, Německo, Francie, Velká Británie, Nizozemsko, Čína, Japonsko, Korea, Tchaj-wan, Singapur, Malajsie, Austrálie, v jako je Unilever, Samsung, Mattel, ICI Paint, Kraft, mimo jiné, které lze využít jako "živé laboratoře" pro naše studenty a členy fakulty rozvíjet praktická řešení pro každodenní komunikaci společnosti a také sloužit jako neomezený pool vzdělávacích příležitostí stáž / on-the-job pro studenty.

Jako relativně mladém univerzity s asi 4500 celkové studentské těle v okamžiku, a to nejen jsou třídy vedené v angličtině vštípit globální perspektivy a zlepšit konkurenceschopnost, ale prezident univerzity je rovněž vybaven mezinárodní standard osnov, která byla připravena a vyvinuté společností světa -class akademici. To je v souladu s vizí univerzity, aby se stal univerzitní world-class, který produkuje lídry ve svých oborech a obcí

Vidění

Chcete-li být univerzitní světové třídy, která produkuje lídry ve svých oborech a obcí.

Mise

Vychovávat budoucí generace prostřednictvím přenosu dovedností a znalostí s cílem vytvořit charakter a moudrosti.

Historie

Koncepční plán prezidenta univerzity bylo nejprve formulováno v září 1997, panem SD Darmono, prezident ředitel PT Jababeka Tbk. a prof Donald W. Watts, který byl prezident Bond University, Queensland a vicekancléř z Curtin University, Západní Austrálie. Cílem jejich navrhovaného univerzity bylo vytvořit instituci učení, které by připravily budoucí představitelé průmyslu a společnosti tím, že jim dovednosti a zkušenosti potřebné k vyniknout po ukončení studia.

Univerzita oficiálně začal v roce 2001, nabízí Bachelor inženýrství stupně. V té době byla tato instituce s názvem School of Engineering se sídlem v Cikarang, Bekasi. Dne 16. dubna 2004, Ministerstvo školství udělil prezident University oficiální status jako plnohodnotného univerzitě.

Ačkoli ještě mladý University, prezident University (PresUniv) roste obrovským tempem ročně. V současné době existuje asi 4500 studentů, kteří se účastní prezident University z Indonésie, stejně jako v mnoha dalších zemích. Prezident University rozšířila svou nabídku kurzů a nyní nabízí 32 různých majorů v předmětech sahat od průmyslového inženýrství na Public Relations.

President University se nachází ve Jababeka vzdělávání parku v Kota Jababeka, obklopené Jababeka Industrial Estate s více než 1500 národních i nadnárodních společností, jako jsou Unilever, Mattel, Samsung, Mulia, ICI Barvy a další. Jeho umístění rovněž umožňuje studentům využívat world-class zařízení, jako je například Jababeka Golf & Country Club a Executive Club President.

Partnerství

Prezident univerzita vytvořila partnerství s nejlepšími západní a východní institucích učení. Abychom jmenovali alespoň některé:

 • KIIT University, Indie
 • Waseda University, Japonsko, stipendia, aby Magisterský titul v oboru informačních a komunikačních technologií
 • William Angliss Institute, Austrálie na programu hotelu a řízení cestovního ruchu
 • Institut Teknologi Bandung (ITB), Indonésie pro informační a komunikační technologie
 • Microsoft Indonésie, Indosat, M2, a Intel (MSP Empowerment Center)
 • Mezinárodní Pacific College, Nový Zéland
 • Deakin University, Australia
 • ULSA, Vietnam
 • Dong-A University, Jižní Korea, pro výměnného programu studentské
 • Silla University, Jižní Korea
 • London School of Commerce, Anglie, pro magisterský program

Místa

 • Bekasi

  President University Main Campus Jl. Ki Hajar Dewantara, Kota Jababeka Cikarang Baru, 17550, Bekasi

  Otázky