Keystone logo
Prague University of Economics and Business - Faculty of Business Administration

Prague University of Economics and Business - Faculty of Business Administration

Prague University of Economics and Business - Faculty of Business Administration

Úvod

Fakulta podnikohospodářská (FBA) Vysoké školy ekonomie a podnikání v Praze patří mezi nejrespektovanější školy ve střední a východní Evropě zaměřené na oblast managementu. Naším posláním je vytvářet a předávat znalosti, rozvíjet dovednosti a formovat postoje pro úspěšné řízení společností a organizací v měnícím se globálním prostředí.

FBA má jako jediná fakulta v ČR prestižní mezinárodní akreditaci EQUIS . To znamená, že FBA patří mezi 1 % nejlepších obchodních škol na světě.

V žebříčku Financial Times „ Master in Management Ranking 2022“ se naše fakulta umístila na 25. místě s mezinárodním programem CEMS MIM a vstoupila do společnosti prestižních škol, jako je Esade Business School (16.) nebo WU (Vídeňská univerzita ekonomie a podnikání) (28.). V neposlední řadě je program MBA vyučovaný na FBA trvale hodnocen jako jeden ze 3 nejlepších programů MBA ve východní Evropě.

Program MBA Fakulty podnikohospodářské získal prestižní akreditaci AMBA. Mezinárodní akreditace AMBA je považována za nejvýznamnější světovou akreditaci v oblasti studia MBA. Celosvětově jej dosud získalo pouze 286 nejlepších obchodních škol, jako je University of St. Gallen nebo HEC Paris. Jako jediný takový ústav v České republice získala fakulta akreditaci AMBA.

Mise

Vytvářet a předávat znalosti a také rozvíjet dovednosti a formovat postoje, které jsou nezbytné pro úspěšné řízení společností a organizací v měnícím se světě.

Vidění

Být uznávanou a referenční institucí vysokoškolského vzdělávání v oblasti managementu v Evropě.

Vlastnosti kampusu

Areál a zařízení

Prohlídka kampusu VSE. Stravování ve škole. Počítače a tiskárny. Eduroam. Knihovna. Ztráty a nálezy. Pomoc s doučováním. Akademické psychologické poradenství. Středisko pro studenty se speciálními potřebami. Univerzitní průkazy. Prohlídka kampusu VSE.

Ubytování, vybavení a služby

Campus & Vybavení . Všichni studenti VŠE obdrží studentský průkaz VŠE, který jim umožňuje využívat zařízení a služby, které univerzita nabízí, tj. knihovnu, menzu, počítačovou laboratoř, WiFi připojení atd.

  Přijímací řízení

  Studenti, kteří splní všechny přijímací podmínky , tj. složili přijímací zkoušky a dodali všechny požadované dokumenty, budou okamžitě zapsáni do prezenční formy studia.

  Odešlete E-přihlášku a vyplňte všechny požadované sloupce a nahrajte požadované dokumenty v sekci „Dokumenty“. . Vstupní zkouška . Uznání předchozího vysokoškolského vzdělání. Nedílná a nezbytná součást přijímacího řízení.

  Přijetí je založeno na vysokoškolském přepisu studenta, přihlášce, životopisu (CV) a znalosti anglického jazyka. Požaduje se, aby student žádající o přijetí měl ukončený alespoň jeden rok (2 semestry) na své domovské univerzitě.

  Požadované přijímací doklady

  Uzávěrka: 30. dubna, 10:00 SELČ (pražské časové pásmo) Forma: pouze elektronická (naskenované kopie), tištěné kopie NENÍ potřeba Způsob odevzdání: dokumenty nahrajte do e-přihlášky v InSIS Seznam přijímacích dokumentů: Příloha k formulář žádosti. Životopis. Kopie pasu.

  Vízové požadavky

  Projekt „ Student Mode “ je konceptem usnadnění vízového režimu pro studenty – cizince z vybraných třetích zemí, kteří jsou přijímáni ke studiu na vysokých školách v České republice. Zapsáním se do Studentského režimu mají studenti možnost přednostně získat termín schůzky s vízem .

  Stipendia a financování

  Dle Stipendijního řádu pro magisterské studium 4/2018 má student právo na získání stipendia za podmínky, že se za daných podmínek řádně zaregistruje zasláním žádosti studentského koordinátora, která obsahuje: studijní program a semestr v kterým je student v zimním semestru aktuálního roku,.

  Nezkrácené informace o stipendiích naleznete ve Stipendijním řádu Vysoké školy ekonomie a podnikání v Praze. Stipendium na semestr v zahraničí. 1. Erasmus Group Hostitelská země Grant/měsíc 1.

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBA

  Místa

  • Prague

   nám. W. Churchilla 1938/4 Praha 3 - Žižkov, 130 67, Prague

   Otázky