Keystone logo
Pontificia Universidad Católica De Chile

Pontificia Universidad Católica De Chile

Pontificia Universidad Católica De Chile

Úvod

Pontificia Universidad Católica de Chile usiluje o dosažení excelence v oblasti vytváření a přenosu znalostí a v poskytování katolického vzdělávání, aby vyškolila jednotlivce ve službě církvi a společnosti.

Máme trvalý závazek ke kvalitě našich služeb při plnění naší zakládající mise. Držíme přísné a přísné akademické standardy a přijímáme mezinárodní osvědčené postupy od špičkových univerzit z celého světa.

Univerzita má čtyři kampusy v Santiagu a jeden ve Villarrica na jihu Chile. Každý z nich má svou vlastní identitu a souvisí s jiným okamžikem v historii univerzity.

Univerzita se skládá z 18 fakult, které zahrnují školy a instituty; interdisciplinární institut, program UC College a kampus Villarrica. Společně pokrývají všechny oblasti znalostí.

UC se zrodila s posláním nabízet zemi a jejím mladým lidem charakteristickou formu vzdělávání založenou na hodnotách katolické církve. Jsme institucí veřejné služby a povolání a naší prací generujeme aktiva, která jsou zaměřena na to, aby se Chile stalo lepší zemí.

Místa

  • Santiago Metropolitan Region

    Avenida Libertador Bernardo O'Higgins,340, , Santiago Metropolitan Region

    Otázky