Keystone logo
Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Úvod

Naše poslání

"Papežská katolická univerzita Campinas, z etických a křesťanských hodnot, uvážíme-li sociálně-kulturních charakteristik reality, jejím posláním je vyrábět, obohatit a šířit znalosti, což přispívá k budování spravedlivé a bratrské společnosti prostřednictvím svých činností Výuka a výzkum, zaměřený na odborného vzdělávání excelence a integrální formace lidské osoby. "

Institucionální Hodnoty

Chcete-li plnit své institucionální poslání, PUC-Campinas řídit výkon jejich činnosti následujícími hodnotami a výkonnostních podmínek:

1. Solidarita 2. Sociální Závazek 3. Odpovědnost za životní prostředí 4. Účast a odpovědnost 5. Odpovědnost za integrální formace lidské osoby 6. proaktivity 7. vývoj s hospodářskou a finanční udržitelnosti

Historie PUC-Campinas

Historie PUC-Campinas začal 7. června 1941, kdy se narodil první jednotku univerzity, Filozofické fakulty, věd a dopisů. V Campinas Diecéze získali v době, kdy starý dům ve vlastnictví Joaquim Polycarp pavouk, známý jako Barao de Itapura.

V roce 1955, Filozofická fakulta, věd a dopisů se stala katolická univerzita, uznaný Spolkové rady školství. Titul papežského byl udělen papežem Pavlem VI v roce 1972.

Brzy dělal zámek postavený na konci devatenáctého století, stal se malý seskupit všechny kurzy univerzity. To znamená, že nové areály se objevily v souladu s potřebou prostoru: v Campus I, Campus II, semináři a Institute of Arts.

V roce 2006, PUC-Campinas oslavila 65 let své existence.

Místa

 • Campinas

  Campinas, Brazílie

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky