We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Úvod

Naše poslání

"Papežská katolická univerzita Campinas, z etických a křesťanských hodnot, uvážíme-li sociálně-kulturních charakteristik reality, jejím posláním je vyrábět, obohatit a šířit znalosti, což přispívá k budování spravedlivé a bratrské společnosti prostřednictvím svých činností Výuka a výzkum, zaměřený na odborného vzdělávání excelence a integrální formace lidské osoby. "

Institucionální Hodnoty

Chcete-li plnit své institucionální poslání, PUC-Campinas řídit výkon jejich činnosti následujícími hodnotami a výkonnostních podmínek:

1. Solidarita 2. Sociální Závazek 3. Odpovědnost za životní prostředí 4. Účast a odpovědnost 5. Odpovědnost za integrální formace lidské osoby 6. proaktivity 7. vývoj s hospodářskou a finanční udržitelnosti

Historie PUC-Campinas

Historie PUC-Campinas začal 7. června 1941, kdy se narodil první jednotku univerzity, Filozofické fakulty, věd a dopisů. V Campinas Diecéze získali v době, kdy starý dům ve vlastnictví Joaquim Polycarp pavouk, známý jako Barao de Itapura.

V roce 1955, Filozofická fakulta, věd a dopisů se stala katolická univerzita, uznaný Spolkové rady školství. Titul papežského byl udělen papežem Pavlem VI v roce 1972.

Brzy dělal zámek postavený na konci devatenáctého století, stal se malý seskupit všechny kurzy univerzity. To znamená, že nové areály se objevily v souladu s potřebou prostoru: v Campus I, Campus II, semináři a Institute of Arts.

V roce 2006, PUC-Campinas oslavila 65 let své existence.

Místa

 • Campinas

  Campinas, Brazílie

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky