Keystone logo
Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities Dvouletý akademický program ve starověké filologii (titul Master of Arts udělený Mezinárodní univerzitou v Katalánsku)
Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Dvouletý akademický program ve starověké filologii (titul Master of Arts udělený Mezinárodní univerzitou v Katalánsku)

Jerusalem, Izrael

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

ILS 36 000 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dvouletý akademický program ve starověké filologii se zaměřuje na starořeckou a biblickou hebrejštinu a nabízí intenzivní úplné ponoření jazykového vzdělávání v obou jazycích. Studenti získají schopnost číst středně obtížné narativní texty bez potřeby slovníku/překladu, kromě výjimečných případů. Studenti absolvují program s kurzy lingvistiky, filologie, filozofie, paleografie, historie a literatury. Některé z těchto kurzů jsou vyučovány ve starověké řečtině.

Tento program je ideální pro lidi, kteří se zajímají o kariéru ve výuce starořečtiny a / nebo biblické hebrejštiny, stejně jako pro vědce, kteří se zajímají o starověk, klasickou filozofii, klasickou filologii, religionistiku nebo o spojení řeckého starověku a židovsko-křesťanského dědictví.

Absolventi tohoto programu nebo studenti registrovaní ve druhém ročníku mohou požádat o streamování do ročního kurzu Důraz na výuku starověkých a moderních jazyků , který se zaměřuje na přípravu studenta na kariéru ve výuce jazyků v pohlcujícím prostředí. Studenti získají zkušenosti s výukou z první ruky a účastí na metodických kurzech a workshopech. Tato trasa poskytuje dalších 8,5 ECTS kreditů zdarma.

Formuláře žádosti jsou k dispozici online, e -mailem nebo osobně. K dispozici stipendia.

Odmítnutí odpovědnosti

165299_Capture2.JPG

Polis Institute neuděluje akademické tituly. Studenti, kteří úspěšně absolvují tento program, se mohou zaregistrovat na Mezinárodní univerzitě v Katalánsku (Barcelona, Španělsko) a poté, co splní své požadavky, jim tato instituce udělí titul magisterský titul ze starověké filologie. Vezměte prosím na vědomí, že kredity evropského systému přenosu a akumulace kreditů (ECTS) jsou udělovány akreditační institucí a nikoli Polis Institute.

1 kredit ECTS = 10 akademických hodin

Alternativní roční program

Zkrácená verze dvouletého programu je k dispozici studentům s bakalářským titulem, kteří chtějí studovat pouze jeden rok. Studenti absolvují 600 akademických hodin včetně 440 hodin povinných jazykových kurzů. Pro jednoroční program platí také stipendia a další možnosti výuky a výzkumu. Po dokončení studia obdrží studenti Osvědčení o absolvování od Polis Institute.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy