Keystone logo
Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Úvod

Point Loma Nazarene University je známo, že pokrokové. V PLNU, akademici, víra, a komunita jsou všechny životně důležité. Studenti těžit z tohoto vyváženého přístupu ke vzdělání a nechat PLNU připraveni myslet, jednat a přispět ke světu.

Kromě toho více než 60 bakalářských studijních oborech, PLNU nabízí program absolventa regionálních center v celé jižní Kalifornii. PLNU podává více než 3500 studentů.

Věděl jsi?

Od roku 2004, více než 90 procent studentů PLNU, které požádaly o přijetí do lékařské, optometrie, farmacie a veterinární školy byli přijati. Ve zprávě o otevřených dveří 2008, PLNU své studium v ​​zahraničí program, zařadil 15th v národě (mezi institucemi magisterských studijních-udělovat) pro procento studentů účastnících se - asi 30 procent absolventů vysokých škol studovali v zahraničí. PLNU je celostátně uznávané pro své vedoucí postavení v oblasti udržitelnosti - vítězný San Diego Environmental Services Recycler of the Year Award čtyři z posledních šesti let a byl jmenován jedním z amerických 100 nejzelenějších školách Sierra Clubu v letech 2010 a 2011. Prostřednictvím PLNU je LoveWorks Krátkodobá programu misí, více než 2.000 studenti, schopnost, osazenstva a absolventů sloužily lidem v nouzi v cca 60 světových oblastí. PLNU Centrum pro mezinárodní rozvoj výzkumy udržitelné obchodní praktiky a řešení globální chudoby. Od roku 2005, 22 studentské filmy / TV pořady získaly ocenění nebo se objevil na filmových festivalech. PLNU řeč a debata tým byl mistrem v celoročním loterie soutěži diskuse národních parlamentů sdružením "čtyři z posledních sedmi let, soutěžit proti takovým škol jako UC Berkeley a UCLA.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • San Diego

    3900 Lomaland Drive San Diego, CA 92106, , San Diego

Otázky