Keystone logo
Piet Zwart Institute

Piet Zwart Institute

Piet Zwart Institute

Úvod

PIET ZWART INSTITUTE: MASTER STUDIES IN ART, DESIGN A UMĚLECKÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Institut Piet Zwart sídlí v mezinárodních magisterských programech akademie Willema de Kooning v Hogeschool Rotterdam. Od roku 1999 se věnuje podpoře studia a výzkumu v oblasti umění, designu a výtvarné výchovy.

60469_KDH.jpg

Pojmenovaný podle průkopnického holandského designéra Piet Zwart, který experimentálně pracoval v médiích a kontextech, nabízí institut bohatou kombinaci hluboké specializace a interdisciplinární výměny v intimním učebním prostředí.

Kurzy Institutu Piet Zwart se nacházejí v srdci centra Rotterdamu u Karel Doormanhof 45 a Blaak 10. Zatímco studenti a fakulty pocházejí z celého světa a přinášejí s sebou různé kulturní vlivy, existují také silné spojení s městem, jeho historií a stále se měnícím městským prostředím.

Všechny čtyři magisterské kurzy - výtvarné umění, interiérová architektura: výzkum + design, mediální design a komunikace a výtvarná výchova - mají společný zájem o komplexní sociální, kulturní a politické základy každé disciplíny.

Prostřednictvím jedinečně přizpůsobeného učebního plánu, který kombinuje kolektivní učení, individuální výukové programy, praktické výzkumy a teoretické šetření, naše kurzy vzdělávají odborníky, kteří mají svou práci kriticky reflexní, inovativní, zpochybňující a nápaditý. Naši absolventi pokračují nejen k tomu, aby se ustavili ve své oblasti, ale také provokovali a tvořivě definovali obvody jejich povolání.

Jako vzdělávací program a kulturní centrum je pojem "zveřejňování" klíčem k našim aktivitám. Výstavy, programování, konference a publikace jsou prostředkem rozšiřování našeho výzkumu mimo hranice akademické obce a současně oceňování velmi potřebného spekulativního prostoru pro reflexi a budování znalostí, který je možný pouze prostřednictvím akademického rámce, jako je Institut Piet Zwart.

Místa

Místa
  • Rotterdam

    Blaak 10 3011 TA, , Rotterdam

    • facebook
  • Rotterdam

    Karel Doormanhof 45 3012 GC, , Rotterdam

    • facebook

Otázky