We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Piet Zwart Institute

Piet Zwart Institute

Piet Zwart Institute

Úvod

PIET ZWART INSTITUTE: MASTER STUDIES IN ART, DESIGN A UMĚLECKÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Institut Piet Zwart sídlí v mezinárodních magisterských programech akademie Willema de Kooning v Hogeschool Rotterdam. Od roku 1999 se věnuje podpoře studia a výzkumu v oblasti umění, designu a výtvarné výchovy.

60469_KDH.jpg

Pojmenovaný podle průkopnického holandského designéra Piet Zwart, který experimentálně pracoval v médiích a kontextech, nabízí institut bohatou kombinaci hluboké specializace a interdisciplinární výměny v intimním učebním prostředí.

Kurzy Institutu Piet Zwart se nacházejí v srdci centra Rotterdamu u Karel Doormanhof 45 a Blaak 10. Zatímco studenti a fakulty pocházejí z celého světa a přinášejí s sebou různé kulturní vlivy, existují také silné spojení s městem, jeho historií a stále se měnícím městským prostředím.

Všechny čtyři magisterské kurzy - výtvarné umění, interiérová architektura: výzkum + design, mediální design a komunikace a výtvarná výchova - mají společný zájem o komplexní sociální, kulturní a politické základy každé disciplíny.

Prostřednictvím jedinečně přizpůsobeného učebního plánu, který kombinuje kolektivní učení, individuální výukové programy, praktické výzkumy a teoretické šetření, naše kurzy vzdělávají odborníky, kteří mají svou práci kriticky reflexní, inovativní, zpochybňující a nápaditý. Naši absolventi pokračují nejen k tomu, aby se ustavili ve své oblasti, ale také provokovali a tvořivě definovali obvody jejich povolání.

Jako vzdělávací program a kulturní centrum je pojem "zveřejňování" klíčem k našim aktivitám. Výstavy, programování, konference a publikace jsou prostředkem rozšiřování našeho výzkumu mimo hranice akademické obce a současně oceňování velmi potřebného spekulativního prostoru pro reflexi a budování znalostí, který je možný pouze prostřednictvím akademického rámce, jako je Institut Piet Zwart.

Místa

  • Rotterdam

    Blaak 10 3011 TA, , Rotterdam

  • Rotterdam

    Karel Doormanhof 45 3012 GC, , Rotterdam

Otázky