Keystone logo
Phillips Graduate University

Phillips Graduate University

Phillips Graduate University

Úvod

Phillips Graduate University se sídlem v Chatsworthu v Kalifornii nabízí pokročilé vzdělávací a tréninkové programy včetně psychologie, managementu a poradenství. Tisíce našich absolventů doktorů organizačního managementu a poradenství a magisterských programů v psychologii jsou světovými lídry v oblasti podnikového managementu, školního poradenství a rodinné terapie. PGU také provozuje mnoho výzkumných programů a komunitních služeb, včetně programů konsorcia MFT.

V padesátých letech minulého století založili její zakladatelé Clinton E. Phillips, Ph.D. a David Jansen, D.M. Popenoe. V roce 1971 založili Kalifornské rodinné studijní středisko, které bylo v roce 1992 přejmenováno na počest Dr. Phillipsa. V roce 2016 změnil Phillips Graduate Institute svůj název na Phillips Graduate University . Poradenské centrum PGU pomohlo více než 30 000 rodinám dosáhnout vyšší úrovně fungování a vést produktivnější život.

Phillipsovy magisterské programy v manželství a rodinné terapii, nyní v našem 49. ročníku, byly převedeny na naši partnerskou univerzitu

Místa

  • Los Angeles

    Plummer Street,19900, 91311, Los Angeles

    Programy

    Otázky