Keystone logo
Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Úvod

Peking University HSBC Business School (PHBS) byla založena v roce 2004 s vizí prosazovat zapojení Pekingské univerzity do výzkumu globální ekonomiky, financí a managementu. Umístěný v Shenzhenu, PHBS přináší historickou přítomnost Pekingské univerzity a programy prvotřídního obchodního vzdělávání na jih země a těží z dynamického a podnikatelského ducha prosperujícího města.

PHBS současné době nabízí doktorský program, specializované magisterské programy, program MBA, exekutivní program MBA a řadu programů rozvoje exekutivy. S cílem PHBS je PHBS akreditována AACSB, AMBA a EFMD a učinila odvážný krok otevřením nového kampusu v Oxfordshire v Anglii.

Jako nejvíce internacionalizovaná čínská národní obchodní škola PHBS asi 130 obchodních kurzů na úrovni absolventů ročně, vyučovaných v angličtině. 80 mezinárodních a čínských fakult na plný úvazek získalo doktorát od špičkových institucí. Všichni vaši spolužáci, z nichž 95% je čínských občanů, hovoří plynně anglicky a vystudovali špičkové čínské univerzity. Studenti tak mohou využít našeho vysoce internacionalizovaného kampusu.

Globální rozpoznávání

První schválení, které PHBS obdrželo, bylo od Evropské nadace pro rozvoj managementu (EFMD) v roce 2011, kdy organizace udělila akreditaci PHBS programu PHBS Master of Economics. PHBS nadále zaměřuje na celosvětové uznání a nyní je držitelem akreditací AACSB a AMBA.

Unikátní čínské zaměření

Naše programy také zahrnují čínské zaměření v kontextu globální perspektivy. Studenti se nejen naučí důležité odborné znalosti a dovednosti, ale také si mohou prohloubit porozumění obchodu a ekonomice v Číně, čímž se stanou konkurenceschopnějšími na trhu práce nebo dokonce lépe připraveni začít podnikat v této dynamické zemi.

Proč my?

Pekingská univerzita je více než 120 let elitní vzdělávací institucí, která je mezinárodně uznávána jako jedna z předních univerzit na světě. PHBS , založená v roce 2004, si rychle získala pověst a je centrem mezinárodní excelence v oblasti obchodního vzdělávání.

PHBS má více než 80 mezinárodně vzdělaných členů fakulty s doktoráty z předních univerzit z celého světa. Thomas Sargent, nositel Nobelovy ceny za ekonomii, se připojil k PHBS aby vedl výzkum jako vedoucí Sargentského institutu kvantitativní ekonomie a financí.

Naše programy se zaměřují na hloubkové předmětové vzdělávání v oblasti financí, managementu a ekonomiky s kurzy zahrnujícími teoretické i praktické učení. Programy také zahrnují čínské zaměření v kontextu globální perspektivy. Tyto jedinečné vlastnosti, které má několik dalších obchodních škol, mohou studentům pomoci rozvíjet schopnosti a spojení, které potřebují k úspěchu v globálním podnikání.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Shenzhen

    Peking University HSBC Business School Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng China, 518055, Shenzhen

Otázky