Keystone logo
Perth Bible College

Perth Bible College

Perth Bible College

Úvod

PBC je celostátně akreditovaná instituce terciárního vzdělávání TEQSA poskytující vysokoškolské ceny od diplomů až po magisterské tituly v prostředí akademické excelence, která je zaměřena na Krista, zaměřuje se na ministerstvo a proměňuje život.

Ať už studujete v našem rezidenčním kampusu nebo online prostřednictvím našeho externího programu, zavazujeme se, že studentům umožníme: „Hluboce MYSLÍTE o Kristu, jeho díle a světě a SLOUŽÍM mu čestně, odvahou, přesvědčením a láskou.“

Studium křesťanské služby je náročné a obohacující. Dávat svůj život ve službě druhým je povoláním následovat Krista. My v PBC jsme nadšení, když se kdokoli rozhodne pokračovat touto životní cestou, a zavázali jsme se k rozvoji každého studenta. Jak v duchovním, tak v akademickém pokroku.

PBC vzešel z vize světové potřeby evangelia milosti, potřeby efektivnějších služebníků evangelia a potřeby záměrné biblické služby a teologického školení. Během posledních 90 let byly tisíce lidí proškoleny a vstoupily do Boží služby na řadě ministerstev zde v západní Austrálii, mezi státy i v zahraničí.

PBC dnes pokračuje z milosti a věrnosti Boha se stejnou vizí. Stále je třeba se spojit s mnoha a všude existují služby, které je třeba zahájit a posílit muži a ženami, kteří jsou zdatní a zapálení pro evangelium.

Místa

  • Karrinyup

    College Court,1, 6018, Karrinyup

    Otázky