Keystone logo
© Penn State Great Valley
Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Úvod

Penn State Great Valley přináší zdroje a reputaci jedné z nejlepších výzkumných univerzit Spojených států – Pennsylvania State University – na technologicky zdatné předměstí Philadelphie v Pensylvánii. Nabízíme magisterské tituly v inženýrství, analýze dat, technologiích, financích a obchodu. Online inženýrské magisterské programy Penn State Great Valley se trvale umisťují na #6 a výše v žebříčku US News & World Report. V roce 2023 se umístili na 3. místě.

K dispozici je také řada neúvěrových programů profesního rozvoje, jako je Lean Six Sigma, projektové řízení, rozvoj vedení a agilní obchodní analýzy. Naše večerní a hybridní kurzy jsou nabízeny ve flexibilním formátu step-in step-out, aby vyhovovaly nárokům práce, rodiny a života obecně.

Naši vynikající členové fakulty učí cenné praktické dovednosti, sdílejí špičkové znalosti a spolupracují s podniky, státní správou a vzdělávacími sousedy, aby řešili skutečné problémy a zlepšili výkon zaměstnanců.

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies je akreditována Middle States Commission on Higher Education a naše manažerská divize je akreditována AACSB International.

Jsme první kampus, který se nachází ve firemním centru. Náš kampus se sídlem v Malvernu má výhodnou polohu pro většinu profesionálů v jihovýchodní Pensylvánii díky své blízkosti k Route 202, Route 30, I-76, I-476 a Pennsylvania Turnpike.

Penn State Great Valley také nabízí výjimečné služby plánování konferencí, rozšířené o podporu fakult a nejmodernější technologie a zařízení. Pomáháme podnikům a organizacím vytvářet a plánovat schůzky, akce a přizpůsobená školení.

Přijímací řízení

Pro přijetí na postgraduální školu musí mít uchazeči buď bakalářský titul z regionální akreditované instituce v USA, nebo postsekundární titul, který je ekvivalentní americkému bakaláři získanému od oficiálně uznávané mezinárodní instituce udělující titul.

Vstupné je udělováno společně Penn State Graduate School a akademickým programem v Penn State Great Valley. Přijímací komise posuzuje přihlášky a rozhoduje na základě kvality pověřovacích údajů uchazeče ve vztahu k ostatním uchazečům.

Mezinárodní žadatelé by si měli před podáním žádosti prostudovat Mezinárodní pokyny pro žadatele.

 1. Spusťte proces online žádosti. V aplikaci Graduate School v části Select Admission Type si musíte vybrat Great Valley jako svůj kampus. Vyberte program z rozbalovací nabídky.
 2. Naskenujte a nahrajte kopii oficiálních přepisů ze všech zúčastněných institucí. Dokumenty musí být ve formátu PDF nebo TXT. Pokud máte elektronickou kopii svého přepisu, nemůžete jej nahrát přímo, protože dokument se v aplikaci nezobrazí. Musíte si vytisknout jeho kopii, naskenovat a poté nahrát do aplikace. Absolventi Penn State nemusí poskytovat přepisy.
 3. Nahrajte kopii aktuálního životopisu.
 4. Zadejte kontaktní informace pro jednu nebo dvě odborné nebo akademické reference v závislosti na programu zájmu. Po odeslání přihlášky obdrží reference e-mailovou žádost o vyplnění krátkého online doporučení týkajícího se závazku žadatele uspět v programu. Aby byla žádost úplná, musí všechny reference odeslat formulář doporučení.
 5. Odešlete nevratný poplatek za přihlášku ve výši 65 USD splatný kreditní kartou online nebo šekem nebo peněžní poukázkou splatnou na Pennsylvania State University.

Pro přijetí mohou být vyžadovány následující položky. Podrobnosti naleznete v požadavcích konkrétního programu.

 • Oficiální výsledky GMAT nebo GRE.
  • Výsledky musí být předloženy přímo od testovací agentury.
  • Pro TOEFL a GRE použijte kód 2660.
  • Pro GMAT si nechte zaslat skóre do Great Valley – The Pennsylvania State University – School of Graduate Professional Studies.
  • Pro IELTS není vyžadován institucionální kód. Kontaktujte prosím testovací centrum, kde jste absolvovali IELTS, a požádejte o zaslání výsledků vašich testů na Penn State University elektronicky pomocí systému IELTS.
  • Jednostránkové písemné prohlášení o záměru zdůraznit akademické zázemí, pracovní zkušenosti, dovednosti, silné stránky, akademické zájmy a profesní cíle.
  • Odpovědi na esejové otázky uvedené v online aplikaci.

Stipendia a financování

Existuje celá řada stipendií k dispozici studentům na poloviční úvazek a na plný úvazek na Penn State Great Valley, kteří splňují individuální kritéria stipendií.

Stipendia pro nové žadatele o program

 • Přijímací stipendium pro studenty zapsané v alespoň šesti kreditech za první dva semestry
 • ​Kancléřské stipendium pro studenty zapsané v alespoň 12 kreditech za první dva semestry

Stipendia pro zapsané studenty

 • Prospěchová stipendia
 • Stipendia založená na potřebách

Statistiky absolventů

Akreditace

Akreditace AACSB

Místa

 • Malvern

  Swedesford Road, 30 East, 19355, Malvern

  Otázky