Keystone logo
Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Úvod

Pasco-Hernando State College kombinuje špičková vzdělávací zařízení a nejmodernější programy se zaměřením na výuku úspěchu studentů.

Se šesti výhodnými místy mohou studenti očekávat osobní pozornost, malé třídy, vysoce kvalifikovanou fakultu a školné a poplatky, které patří k nejdostupnějším ve státě Florida.

Náš studijní program Associate in Arts (AA) poskytuje pevný základ v umění a vědách. Úspěšné absolvování PHSC stupně AA zaručuje bezproblémový přechod na jednu z floridských veřejných vysokých škol nebo státních vysokých škol na juniorské úrovni.

PHSC poskytuje školení pro více než 30 vysoce náročných povolání v oblasti obchodu, zdravotnictví, průmyslu a technologií a veřejné služby prostřednictvím nového bakalářského titulu, přidruženého vědeckého titulu a certifikačních programů.

V PHSC nabízíme vzdělávací příležitosti pro studenty všech věkových skupin a schopností. Naše politika „Otevřené dveře“ vítá všechny absolventy středních škol a příjemce GED. A máme pět blízkých míst, která vám budou sloužit v Brooksville, Dade City, New Port Richey, Spring Hill a Wesley Chapel.

Místa

  • New Port Richey

    Ridge Road,10230, 34654, New Port Richey

    Otázky