Keystone logo
Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Úvod

Universidad Panamericana se narodil v Kostarice v roce 1988 jako pátá soukromá univerzita řádně schválená před řídícím orgánem soukromých univerzit CONESUP (zasedání č. 125-88 ze dne 17. prosince 1988), jako důležitá alternativa, která se dává Kostaričanům rozvíjet se jako skuteční profesionálové.

V naší akademické nabídce jsme nabídli výuku profesionálům, kteří dnes vynikají jako skvělí úředníci soukromého nebo veřejného sektoru v kariéře na úrovni bakalářských, bakalářských a magisterských titulů, jako je právo, architektura, ošetřovatelství, administrativa, účetnictví, lidské zdroje, Angličtina, školka, systémové inženýrství, průmyslové inženýrství, stavební inženýrství, reklamní design, reklama, mimo jiné. Stavební inženýrství, reklamní design, reklama, mimo jiné. Stavební inženýrství, reklamní design, reklama, mimo jiné.

Dnes si naše univerzita razí cestu i do venkovských oblastí, a to přesunutím katedry do těchto míst otevřením regionálního ústředí, aby obyvatelé celé Kostariky mohli mít přístup k našemu akademickému odbornému vzdělávání a tento růst je dalším příkladem kapacita a vedení, které charakterizují toto vzdělávací centrum, a naopak je nejlepším příkladem podpory a prestiže, kterou její studenti získávají, je nejlepším příkladem podpory a prestiže, kterou její studenti získávají

Místa

  • Cuesta de Moras

    Cuesta de Moras, Kostarika

    Otázky