Keystone logo
Paderborn University MSc V Elektrotechnických Systémech
Paderborn University

MSc V Elektrotechnických Systémech

Paderborn, Německo

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* neúčtujeme žádné školné; životní náklady zahrnují výdaje na ubytování a stravu a jsou přibližně 730 EUR měsíčně

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Magisterský studijní program Elektrotechnika (MS ESE) je dvouletý prezenční program rozdělený do čtyř semestrů, včetně semestrů 3-chodových, a šestiměsíční diplomové práce. MS ESE nabízí dvě specializace: zpracování signálů a informací a elektronika a zařízení. Sekce zpracování signálů a informací se více soustředí na výpočetní aspekty chování systému, zatímco část elektroniky a zařízení se zaměřuje na návrh integrovaných obvodů na mikro- nebo nanoměry a aspekty implementace hardwaru.

Většinu kurzů vyučují řádní profesoři katedry. Kromě toho do Paderbornu přijíždějí renomovaní mezinárodní profesoři, aby hostovali přednášky o pokročilých tématech z oblasti systémového inženýrství v programu MS ESE. Prakticky zaměřené pokročilé kurzy navíc nabízejí lektoři z průmyslu.

Pokud se chcete ještě více prohloubit ve vědě a výzkumu, nabízíme širokou škálu zajímavých témat pro postgraduální práci vedoucí k doktorskému titulu (Ph.D.). Magisterský program je vyučován výhradně v angličtině. Každý, kdo se může přihlásit na německou univerzitu a přihlásit se na náš magisterský program, musí prokázat znalosti anglického jazyka ověřeným jazykovým testem.

Pro další informace o studijním programu se prosím podívejte na další stránky magisterského programu nebo nám pošlete e-mail (ms-ese [at] upb.de).

Proč studovat elektrotechnické systémy?

Jste v závěrečné fázi vašeho bakalářského programu v elektrotechnice nebo v příbuzném oboru, nebo po úspěšné práci v oboru několik let, proč neudělat krok dále a pokračovat v magisterském studiu? Zveme vás k využití programu, který vychází z vašeho předchozího vzdělání a zkušeností a poskytuje dovednosti, které potřebujete, abyste se stali vysoce kvalifikovaným elektrotechnikem v globální ekonomice.

Magisterský program z elektrotechniky se zaměřuje na elektrické systémy na pokročilé úrovni. Program se zabývá analýzou, konstrukcí a hodnocením elektrických systémů v hardwaru a softwaru. Poskytuje solidní zázemí v teoriích a metodách navrhování elektrických systémů. Naši akademici provádějí zajímavý výzkum v různých oblastech; podívejte se na naše webové stránky! Být naším studentem vám poskytne nahlédnutí do současných trendů a vývoje, kromě rozsáhlých příležitostí pro praktické zkušenosti.

Specializace: Zpracování signálů a informací

139274_11.jpg

* lze rozdělit na dva pololetní projekty

Specializace: Elektronika a zařízení

139273_22.jpg

* lze rozdělit na dva pololetní projekty

Akreditace

Studijní program je plně akreditován ASIIN (člen Washingtonské dohody).

Akreditace byla nedávno prodloužena do 24. září 2024. Nový certifikát zatím není k dispozici ke stažení.

Vstupní požadavky

  • Vynikající bakalářský titul z elektrotechniky nebo příbuzné obory
  • GRE - Revidovaný obecný test
  • Anglické jazykové znalosti (není nutná znalost němčiny)

Kariérní perspektivy

Praktičtější orientace než ryze vědecký magisterský titul, úspěšní absolventi programu, kteří si zachovávají většinu akademického přísnosti, budou na trhu práce dobře připraveni a velmi vyhledáváni. Oblasti příležitostí zahrnují elektrotechnický, elektronický, automobilový a letecký průmysl, jakož i IT, telekomunikace, automatizaci a energetiku. Interdisciplinární oblasti strojírenství, vozidel a dopravního inženýrství a lékařské technologie mají také poptávku po absolventech elektrotechniky.

Absolventi s vynikajícími známkami, kteří chtějí pokračovat ve studiu po magisterském programu, jsou k tomu dokonale připraveni. Paderborn University je dobře zavedená jako centrum výzkumu a progrese ke studiu na Ph.D. v jedné z mnoha vzrušujících a mezinárodně aktivních výzkumných skupin je pro dobré absolventy velmi plynulá.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy