Keystone logo
Pacific Lutheran University Master Of Science V Marketing Analytics
Pacific Lutheran University

Master Of Science V Marketing Analytics

Tacoma, Spojené státy americké

9 Months

Angličtina

Plný úvazek

01 Jul 2024

Sep 2024

USD 1 104 / per credit *

Smíšené, Dálkové studium

* 39 744 $ za celý program

Úvod

Master of Science in Marketing Analytics (MSMA) na Pacific Lutheran University je navržen tak, aby vybavil profesionály z různých prostředí nástroji, které potřebují k rozvoji kariéry v marketingové analýze. To může být dokončeno za pouhých devět měsíců nebo za více než 21 měsíců.

MSMA je program určený pro STEM, který kombinuje kvantitativní přísnost a kvalitativní bohatství. Tento studijní program klade důraz na aplikaci průzkumného a měřitelného výzkumu prostřednictvím klientských projektů a efektivně připravuje studenty na bezproblémový přechod do naplňující kariéry.

Program nabízí dvě možnosti: plně online dráhu a hybridní dráhu, z nichž druhá zahrnuje některé kurzy v areálu.

  • Online dráha nabízí synchronní a živé online přednášky s aktivní interakcí třídy během mimopracovní doby. Budou uspořádány další materiály a aktivity asynchronní třídy. Studenti mají flexibilitu navštěvovat lekce z pohodlí svých domovů nebo z jakéhokoli místa, přičemž mohou těžit z osobní, individualizované interakce a podpory ze strany fakulty a zaměstnanců.
  • Studenti na hybridní trati se řídí stejnými osnovami a zapisují se do mnoha stejných online tříd jako studenti na online trati. Kromě toho se studenti zúčastní alespoň jednoho kurzu za semestr, který se bude konat v areálu PLU v tradičním učebním prostředí.

Zahraniční studenti na hybridní trati mají nárok na podporu víz F-1 nebo J-1, pokud program dokončí za 9 měsíců. Pokud se rozhodnou pro 21měsíční program, mají nárok na podporu víz F-1 nebo J-1 pouze ve druhém roce.

Přijímací řízení

Výsledek programu

Ideální studenti

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky