Keystone logo
Örebro University

Örebro University

Örebro University

Úvod

Örebro University je mladá, moderní a rychle rostoucí univerzita s ambiciózním programem pro budoucnost. Naši studenti a vědci jsou živým důkazem našeho cíle vytvořit atraktivní místo pro práci i studium.

Naše vize - odvaha k revizi a schopnost se vyvíjet - tvoří základ naší každodenní práce. Naši mistrovští studenti pocházejí z celého světa a těží z úzkého kontaktu s ostatními studenty, učiteli, vědci a profesory - naše třídy nikdy nepřesahují 30 studentů.

Nabízíme vysoce kvalitní mezinárodní magisterské programy v různých oborech: sociální věda, komunikace, statistika, informatika, chemie, robotika, medicína, fyziologie a ekonomie.

Máme dva kampusy - hlavní kampus a náš specializovaný lékařský kampus.
Oba jsou dobře napojeni na centrum města Örebro a jsou blízko přírody.

Örebro má také jeden z nejširších výběrů sportů a akcí dostupných v jakémkoli městě ve Švédsku a má záviděníhodnou polohu – přímo z Örebra se dostanete do Stockholmu, Göteborgu a dokonce i do Osla.

Máme řadu oddělení, která pomáhají y OU od registrace zájmu po registraci ke studiu. Jako budoucí student může y OU získat přímou pomoc s procesem žádosti; jakmile budou přijaty, nabízíme specializovanou podporu s ubytováním, vízovými dotazy a dalšími. Když y OU dorazí do Örebra, y OU přivítá náš tým podpory studentů, který organizuje komplexní úvodní program pro nové příjezdy.

Pokud chcete studovat vysoce kvalitní magisterský program a OU to nejlepší, co Švédsko může nabídnout, zvažte Örebro University jako svou první volbu.

Místa

  • Örebro

    Örebro University , SE-701 82, Örebro

Otázky