Keystone logo
Otterbein University

Otterbein University

Otterbein University

Úvod

Otterbein je regionálně akreditovaná univerzita svobodných umění. Od svého založení v roce 1847 je Otterbein uznáván pro své ideály určující tempo, průkopnické integrační studijní osnovy, patří mezi první koedukační instituce v zemi a jeho závazek sloužit veřejnému blahu. Nachází se v malebném Westerville v Ohiu - jen pár minut od centra města Columbus - jsme dokonalým místem pro vysokoškoláky a postgraduální studenty, aby našli stáže a příležitosti pro vytváření celosvětových sítí.

Westerville je rezidenční komunita 36 000 obyvatel na severovýchodní straně města Columbus v Ohiu a nabízí atmosféru malého města se všemi vymoženostmi a příležitostmi velkého města. Areál v Otterbeinu o rozloze 140 akrů je akcentován historickou věží Towers Hall, která byla postavena v roce 1872 a je uvedena v národním registru historických míst. Přibližně 3 000 mužů a žen z celých Spojených států a několika zahraničních zemí.

Otterbein nabízí výběr z více než 70 velkých společností a 44 nezletilých, stejně jako individuální studijní obory. Nabízíme také pět postgraduálních programů v oboru obchodní administrativy, vzdělávání a ošetřovatelství, včetně našeho doktora v oboru ošetřovatelské praxe.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Westerville

    South Grove Street,1, 43081, Westerville

    Otázky