Keystone logo
ORT Braude College Of Engineering

ORT Braude College Of Engineering

ORT Braude College Of Engineering

Úvod

Od svého založení si ORT Braude Academic College of Engineering osvojila jedinečný cíl: zpřístupnit vysokoškolské vzdělávání všem Izraelcům bez ohledu na jejich ekonomické zázemí.

V ORT Braude považujeme předávání vysokoškolského vzdělání v oblasti strojírenství a vědy za silné vyjádření národních hodnot a vítáme každou příležitost k dosažení tohoto cíle. Abychom v tomto konkurenčním novém světě zůstali relevantní a poskytli studentům nejaktuálnější učební plán, neustále držíme krok s vzdělávacími a průmyslovými trendy.

V ORT Braude si velmi dobře uvědomujeme naši společenskou odpovědnost a výhody, které může naše umístění mít pro naše studenty, místní průmyslová odvětví a komunity. Věříme, že každý člověk má právo utvářet svou vlastní budoucnost. Tato víra spolu se společenským závazkem univerzity umožnila společnosti ORT Braude nesmírně přispět k místní komunitě a ekonomice. Je také podnětem k tomu, abychom neúnavně pracovali na tom, abychom mladým Izraelcům poskytli příležitost dosáhnout osobního akademického naplnění, zatímco budeme nadále udržovat vysoké nekompromisní akademické standardy.

Místa

  • Karmiel

    Karmiel, Izrael

    Otázky