Keystone logo
Oregon Health & Science University Master of Nursing in Nursing Education- Online
Oregon Health & Science University

Master of Nursing in Nursing Education- Online

Portland, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento online program je určen pro bakalářsky připravovanou zdravotní sestru, která má zájem o kariéru buď jako fakulta ve škole ošetřovatelství, nebo jako pedagog pedagogů ve zdravotnické organizaci. Základní kurikulum připravuje studenty na aplikaci osvědčených postupů při výuce a učení s příležitostmi prozkoumat stav přírodních technologií pro vysoce věrnou simulaci a online výuku. Kurz zahrnuje individualizovanou a zaměřenou pedagogickou praxi vedenou zkušenými fakultami, která studentům umožňuje sledovat jejich zájmy v různých učebních a učebních prostředích. Hlavní silnou stránkou tohoto programu je jeho propojení s celostátně známým inovativním kurikulem Oregon Consortium Nursing Education (OCNE) v pregraduálním programu.

Program začíná na podzim a je k dispozici pro postup na plný nebo částečný úvazek. Kurzy jsou primárně online s intenzivními osobní schůzkami naplánovanými v některých třídách.

Učební plán je přizpůsoben konkrétním studijním zájmům a potřebám každého studenta. Kromě absolvování základních vzdělávacích kurzů si studenti zvolí zaměření klinické populace na jednu ze tří oblastí: gerontologické ošetřování dospělých, ošetřování v komunitním zdraví nebo ošetřování v psychiatrické péči o duševní zdraví.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy