Keystone logo
Opole University

Opole University

Opole University

Úvod

O

Vítejte na Univerzitě v Opole - jedné z 19 veřejných univerzit v Polsku. Přestože se zdá, že je to poměrně mladá univerzita založená v roce 1994, má dlouhou akademickou tradici, protože byla založena v důsledku vstupu do jedné z nejlepších polských pedagogických akademií - Vysoké školy pedagogické v Opole a opole v katolické univerzitě v Lublinu.

V současné době má naše univerzita osm fakult a několik dalších jednotek, které společně tvoří dynamické, moderní a oddaný nejvyšším standardům výuky akademické instituce.

Univerzita Opole neustále rozšiřuje svou vzdělávací nabídku a rozvíjí spolupráci s akademickými a obchodními partnery jak v Polsku, tak iv zahraničí. Naši studenti mohou absolvovat stáže a výměny v rámci programu Erasmus nebo programu Europa Master. Mohou získat různé stipendia a granty a mohou rozvíjet své zájmy a vášně tím, že se účastní řady aktivit v oblasti vědy, sportu a kultury.

Díky širokému spektru oborů a specializací můžete snadno najít program, který splní vaše zájmy a poskytne vám znalosti a dovednosti potřebné pro vaši budoucí kariéru a život.

Škola polského jazyka a kultury pro cizince na Filozofické fakultě Univerzity Opole nabízí kurzy polského jazyka pro cizince a připravuje naše studenty na zkoušky dle evropských norem na všech úrovních - Certifikát od úřadu pro akademické uznání a mezinárodní výměnu uznávání znalostí polštiny jako cizího jazyka.

Místa

  • Opole

    pl. Kopernika 11a, 45-040, 45-040, Opole

Otázky