Keystone logo
Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

Úvod

Úvod

Online Old Dominion University poskytují vzrušující vzdělávací příležitosti a znalosti a zkušenosti špičkové, oceněné fakulty, jsou ideální pro splnění potřeb dnešních studentů.

Kvalitní vzdělávání

Old Dominion University, která se nachází v pobřežním městě Norfolk, je virginskou podnikatelsky smýšlející univerzitou doktorského výzkumu s více než 24 000 studenty, přísnými akademiky, energickou rezidenční komunitou a iniciativami, které každoročně přispívají 2,6 miliardami dolarů na ekonomiku Virginie. S historickými kořeny, které začínají před téměř 100 lety, je ODU nyní jednou z mála veřejných univerzit s rozlišením Carnegie Foundation „Doktorské univerzity: Vyšší výzkumná aktivita“. Naši profesoři vytvářejí znalosti a také je sdílejí. Old Dominion University která potvrzuje kvalitu svých programů, je akreditována Komisí pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol k udělování titulů bakaláře, magisterského studia, specialisty na vzdělávání a doktorských titulů. Kromě toho je řada studijních programů na univerzitě individuálně akreditována specializovanými agenturami uznanými Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání.

Pohodlné kurzy ODU nabízí synchronní a asynchronní online kurzy a umožňuje studentům pokračovat ve vzdělávání a stále splňovat požadavky rodiny a práce. Přečtěte si více o našem online výukové prostředí zde .

Služby podpory Old Dominion University poskytují studentům online stejnou akademickou podporu a zdroje jako studentům na akademické půdě. Prozkoumejte naše online akademické zdroje zde . Technická podpora je k dispozici celý den a celou noc, každý den v roce.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

Otázky