Keystone logo
Oklahoma State University College of Human Sciences

Oklahoma State University College of Human Sciences

Oklahoma State University College of Human Sciences

Úvod

Naše sedm akademických jednotek poskytuje různorodé studijní nabídky jak vysokoškolským, tak postgraduálním studentům. Vyberte si z více než 100 studijních programů, které podporují osobní a profesionální rozvoj. Prostřednictvím interdisciplinárního a společného přístupu napříč programy připravujeme absolventy na úspěch v reálném světě.

Naše nově vytvořená vysoká škola sdružuje programy z bývalé vysoké školy školství, zdravotnictví a letectví a vysoké školy humanitních věd. Lidé jsou jádrem všeho, co děláme pro zlepšování a zlepšování životů.

The College of Education and Human Sciences is a group of service-minded Fakulta, zaměstnanci, studenti a partneři, kteří zlepšují životy prostřednictvím inovativního výzkumu, výuky a zapojení.

Se závazkem k rozmanitosti a začlenění prosazujeme misi udělování pozemků rozvojem sociálně odpovědných celoživotních studentů a vědců, kteří slouží ostatním za účelem zlepšení vzdělání, zdraví a dobrých životních podmínek jednotlivců, rodin a komunit.

Usilujeme o dokonalost při přípravě další generace lídrů ve vzdělávání, zdravotnictví, letectví, rozvoji lidí a dalších. Naše 172 fakulta a téměř 200 zaměstnanců na plný úvazek sdílejí závazek k blahobytu a rozvoji různých lidí po celou dobu jejich životnosti.

Místa

  • Stillwater

    122 N Monroe St, Stillwater, OK 74075, United States, 74075, Stillwater

    Otázky