Keystone logo
Ohio State University MS v civilním inženýrství
Ohio State University

MS v civilním inženýrství

Columbus, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Oddělení civilního, environmentálního a geodetického inženýrství (CEGE) rozvíjí zručnou koncepci, plánování, design, konstrukci a provoz zařízení, která obklopují moderní život, od inteligentních městských služeb přes inteligentní infrastrukturu až po systémy pozorování Země. Růst světové populace a zvýšené obavy o životní prostředí podnítily potřebu civilních, environmentálních a geodetických inženýrů. CEGE řeší tyto společenské potřeby tím, že připravuje absolventy, aby přispěli ke zlepšení správy infrastruktury a ochraně životního prostředí.

Program Civilní magisterské studium (CEGSP) nabízí magisterský a doktorský titul v oboru stavebnictví s postgraduálními tituly v následujících oblastech: stavební inženýrství a management, environmentální inženýrství *, geoinformace a geodetické inženýrství, stavební inženýrství a dopravní inženýrství. Kromě toho je v plánování městské dopravy nabízen duální titul MS ve spojení s katedrou městského a regionálního plánování na Austin E. Knowlton School of Architecture.

* Skladba absolventa Environmental Engineering je uznávána jako oficiální specializace pro titul MS i PhD, což znamená, že je po ukončení studia zveřejněna v trvalém záznamu a je uvedena v konečném přepisu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy