Keystone logo
Ohio State University Mistr architektury
Ohio State University

Mistr architektury

Columbus, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Architektura je vysoce syntetická disciplína, která vyžaduje komplexní kombinaci kulturního povědomí, technických znalostí a kreativního zázemí. Toto je skvělá kresba architektury a její velká výzva. Jak zapojíme svět, který je poznamenán rozmanitými lidmi, neustále se měnícími digitálními technologiemi a dynamickými ekologiemi?

Program Master of Architecture na Knowlton School se věnuje všem aspektům tohoto pronásledování a je založen na chápání architektury jako kulturního podniku. Investujeme do poznání tradic architektury prostřednictvím silných stránek v historii a teorii, zatímco tuto disciplínu transformujeme technologií a zapojením do světa. Semináře z historie a teorie jsou doplněny kurzy systémů, udržitelnosti, struktur a odborné praxe, které jsou posíleny rozsáhlým výrobním a výpočetním vybavením školy. Nejdůležitější je, že kulturní intenzita a technická hloubka jsou syntetizovány v intenzivní studijní kultuře školy, kde se studenti kreativně zabývají problémy skutečného světa. Program navíc nabízí příležitosti pro stáže a mezinárodní cestování a je schopen poskytnout více než polovině našich studentů finanční podporu.

Magisterský titul z architektury na Knowlton School má strukturu jednoho stupně s tříletou posloupností a dvěma vstupními body. Studenti s vysokoškolským vzděláním bez architektury a někteří pokračující studenti vstupují do prvního ročníku, který se zaměřuje na rozvoj kritického, technického a estetického cítění studenta v oblasti architektonického designu. Studentům, kteří absolvovali čtyřletý vysokoškolský titul z programu akreditovaného NAAB, může být na základě akademického výkonu a kontroly portfolia uděleno pokročilé umístění pro vstup do druhého ročníku. Studenti pak postoupí do třetího ročníku, který se soustředí na rozvoj disciplinárních znalostí prostřednictvím pokročilého výzkumu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy