Keystone logo
OCAD University

OCAD University

OCAD University

Úvod

O OCAD University

OCAD U je kanadská univerzita představivosti

Společnost OCAD U byla založena v roce 1876 a věnuje se umění a designu, praxi a výzkumu a znalostem a vynálezům v celé řadě oborů. OCAD U neustále staví na svých tradičních, ateliérových silných stránkách a přidává nové přístupy k učení, které prosazují interdisciplinární praxi, spolupráci a integraci nových technologií. Ve věku představivosti jsou členové komunity OCAD U jedinečně kvalifikovaní k tomu, aby jednali jako katalyzátory pro další pokrok v kultuře, technologii a kvalitě života pro všechny Kanaďany.

Naše programy a výzkum překlenují oblasti digitálních médií a designu, udržitelnosti, zdraví a wellness, kulturní rozmanitosti a původních kultur.

Naši studenti se podílejí na tvorivém ateliérovém, estetickém a technickém učení, spolu s kritickými, teoretickými, vědeckými a historickými znalostmi a metodami.

Konečně, naše místo inspiruje. OCAD U se nachází v samém srdci národního umění, designu, obchodu a hlavního města nových médií, na předních a tradičních územích Mississaugas Nového úvěru, Haudenosaunee, Anishinaabe a Huron-Wendat - původních vlastníků a správci země, na které stojíme.

116258_116196_cityshot-topchoice9.jpg

Naše jméno

 • 1876: Ontario škola umění
 • 1886: Toronto umělecká škola
 • 1890: Střední Ontario škola umění a průmyslový design
 • 1912: Ontario vysoká škola umění
 • 1996: Ontario vysoká škola umění
 • 2010: Ontario College of Art and Design University (OCAD U)

OCAD University se nachází v centru Toronta, vedle umělecké galerie Ontario a historického parku Grange. Jeho rostoucí jižní kampus je pět minut od města v prosperující čtvrti umění a zábavy.

Sharp Center for Design

Architektonická památka Toronto, kultovní centrum Sharp Center for Design, se otevřelo v roce 2004 jako součást hlavní přestavby kampusu ve výši 42,5 milionu dolarů. Oceněná, černá a bílá „stolní“ struktura stojí nad hlavním kampusem OCAD University na 12 barevných ocelových nohách. Centrum je pojmenováno po dobrodincích Rosalie a Isadore Sharp a je domovem Fakulty designu OCAD U, kde jsou k dispozici fakulty umění a liberálních studií. Byl navržen uznávaným britským architektem Willem Alsopem ve spolupráci se společností Torbie Robbie / Young Wright Architects Inc., spolu se stavebními inženýry z Carruthers

Ocenění

 • Celosvětová cena Royal Institute of British Architects, 2004
 • Cena excelence, Toronto Architecture a Urban Design Awards, 2005
 • Nejvýraznější technický projekt, kanadské poradenské inženýrské ocenění, 2005
 • Benjamin Moore smlouva Exteriérová cena, 2006 (udělována Willovi Alsopovi)

116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

Vize a prohlášení o poslání

Vidění

Transformováno Imaginacemi

OCAD University vás vyzývá, abyste odvážně a zodpovědně sledovali otázky naší doby skrze mocnou souhru umění, designu, společenských věd, humanitních věd a věd.

Prohlášení o poslání

Vy

 • Zveme vás k vybudování vědomých, velkorysých a radostných komunit, které integrují více pohledů a kritických postupů.

Odvážné a odpovědné pronásledování

 • Podporujeme rozmanitost a odolnost a praktikujeme rovnost, inkluzi, udržitelnost a respekt k domorodým hlasům a kulturám.

Otázky naší doby

 • Hledáme a reagujeme na otázky naší doby, abychom obohatili naše disciplíny a působili jako transformativní sociální, ekonomičtí, environmentální a kulturní činitelé.

Výkonná souhra umění, designu, společenských věd, humanitních věd a věd

 • Zabýváme se materiály, daty, technologiemi, nápady a pedagogikou a různými indiánskými perspektivami, abychom podpořili jedinečný výzkum, studijní praxi a učení, vytvořili interdisciplinární a vznikající formy znalostí.

116259_116194_campus.jpg

Vlastnosti kampusu

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Toronto

   100 McCaul Street, M5T 1W1, Toronto

   Otázky