Keystone logo
OBS Business School

OBS Business School

OBS Business School

Statistika

OBS v číslech

OBS Business School je první 100% online obchodní škola ve Španělsku. Od roku 2006, kdy byla škola založena, vyškolila škola více než 20 000 manažerů a profesionálů. S více než 250 aktivními učiteli ve 25 různých zemích je OBS lídrem v inovativních programech, které předvídají změny v podnikatelském prostředí. Kromě toho škola nabízí dvojitý titul spolu s University of Barcelona, hlavní veřejnou vysokou školou ve Španělsku s více než 560 letou historií.

Naši studenti se skládají z lidí 45 různých národností a 5 různých kontinentů, z nichž 55% jsou muži a 45% ženy. Je třeba poznamenat, že 95% našich studentů má vysokoškolské vzdělání a 32% má titul MBA nebo Master. Nakonec 100% obsahuje profesní zkušenosti a 77% jsou generální ředitelé nebo manažeři.

Jedním z největších přínosů OBS Business School byl vývoj flexibilní metodiky, která umožňuje studentům sladit rodinný, pracovní a akademický život. Díky této metodice jsme za poslední rok vyškolili více než 2 900 odborníků a ukazatele následnosti a ukončení studia v OBS registrují v průměru 91%. Z tohoto důvodu jsme velmi hrdí na to, že můžeme říci, že nás doporučuje 9 z 10 studentů.

Stručně řečeno, OBS pokrývá potřebu kvalitního nepřetržitého školení bez fyzických bariér, což umožňuje sladit profesní rozvoj, který dnešní trhy vyžadují, s naším profesním životem.

  Žebříčky

  V kategorii programů vybral Iberoamerický žebříček online školení ve španělštině 6 OBS jako nejlepší online programy ve svých kategoriích. Jedná se o Global MBA (Best Online MBA), Master in Marketing Management and Commercial Management (Best Master in Online Marketing Management), Master in Human Resources Management (Best Master in Online Human Resources Management), Master in Project Management (Best Master in Project Management online), Master in Supply Chain Management & Logistics (Best Master in Supply Chain Management online) a Master in Financial Management (Best Master in Financial Management online).

  Ale to není všechno a je to tak, že OBS Business School byla uznána jako 2. nejlepší obchodní škola „Ranking on -line vysokých škol“, kterou provádí poradenská firma Hamilton Global Intelligence .

  Kromě toho, Master in Digital Transformation and Business Development a Master in Innovation and Entrepreneurship byly považovány za dva z nejlepších na světě ve svých oblastech znalostí podle Eduniversal Best Masters Worldwide 2015-2016 Ranking .

  Místa

  • Barcelona

   Avinguda Josep Tarradellas i Joan 171-175, L’Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 08901, Barcelona

   • Bogotá

    Calle 76,No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Edificio Prisma Tower Av. Juan de Aliaga N° 425, piso 7 oficina 704 Magdalena del Mar, , Lima

     Otázky