Keystone logo
NYU Robert F. Wagner School of Public Service MPA-MBA
NYU Robert F. Wagner School of Public Service

MPA-MBA

New York, Spojené státy americké

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 2 162 / per credit

Na kampusu

Úvod

Hranice mezi neziskovými a ziskovými, veřejnými a soukromými jsou stále více nejasné. Komerční podniky přijímají výzvy společenské odpovědnosti podniků. Neziskové organizace hledají stále více inovativní přístupy k získávání peněz. Najednou se všichni snaží udržet sociální poslání A konečný výsledek.

To je důvod, proč NYU Wagner a NYU Stern School of Business nabízejí integrovaný dvoustupňový program v oblasti obchodu a veřejné správy pro lídry, kteří chtějí řešit dnešní nejobtížnější výzvy na místní, národní a globální úrovni. S titulem MPA-MBA budete moci mít okamžitý a pozitivní dopad na podnikání a veřejné služby – a budete mít dovednosti pro práci ve všech sektorech.

Absolventi programu se snaží mít okamžitý a pozitivní dopad na podnikání a společnost a dosáhli tak úspěšné kariéry v mnoha oblastech, včetně:

 • Sociální podnikání
 • Společenská odpovědnost podniků
 • Investice se sociálním dopadem
 • Partnerství veřejného a soukromého sektoru a hybridní organizace
 • Lobbying a vládní záležitosti
 • Složitá, vysoce regulovaná odvětví (např. zdravotnictví, energetika)

Hlavní body programu

Získáním dvou titulů za pouhé tři roky:

 1. Zdvojnásobte svou studentskou zkušenost: Zapojte se do studentských skupin, studentských služeb a společných vzdělávacích akcí na NYU Stern a NYU Wagner.
 2. Zdvojnásobte svůj kariérní průzkum: Prozkoumejte více kariérních možností prostřednictvím stáží během dvou let a kariérních služeb na obou školách.
 3. Zdvojnásobte své kariérní příležitosti: Umístěte se tak, abyste si zajistili pracovní místa, která vyžadují kterýkoli titul, a plynule přešli do rolí, které těží z obou.
 4. Zdvojnásobte svůj vliv: Získejte dvě doplňkové sady dovedností, které vám společně umožní obsadit vlivné strategické pozice tím, že vytvoří most napříč sektory.
 5. Zdvojnásobte svou síť: Profitujte z rozsáhlé profesionální sítě studentů, absolventů a vyučujících od Sterna i Wagnera.

Studenti se hlásí samostatně na každou školu, NYU Wagner (MPA, Public & Non Profit Management & Policy) a NYU Stern (MBA). Jakmile jsou přijati na obě školy, mohou se zapsat do duálního studijního programu.

Další informace

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky