Keystone logo
NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

Úvod

První americká vysoká škola se sídlem v Spojených arabských emirátech 'hlavního města, NYIT-Abu Dhabi je pulzující členem NYIT komunitě globálních areálech. Nabízíme výhledové, kariéru orientované bakalářské a magisterské studijní programy probíhají v anglickém jazyce mezinárodních členů fakulty, kteří jsou odborníky ve svých oborech.

Stupně nabídly obsahovat:

Business Administration - Management, BS Informace, Síť a počítačové bezpečnosti, MS Vzdělávací technologie, pedagogové, MS Design interiéru, BFA Management, MBA Strojírenství, BS

Prostřednictvím naší studium v ​​zahraničí a Brána k programům New York, studenti v Abu Dhabi mají příležitost a flexibilitu rozšířit své obzory prostřednictvím mezinárodní studie bez přerušení ve své akademické probíhají nebo jsou ve vysoké úrovni jejich vzdělání.

Areál se nachází v Centre of Excellence pro aplikovaný výzkum a vzdělávání (CERT) technologický park, sousedící s Vyšší technologická škola v Abu Dhabi pánské College.

Školné a poplatky

Poplatky za podání žádosti: 370 AED

Bakalářský titul na úvěr: AED 1950

Magisterský titul na úvěr: AED 2680

Stipendia k dispozici!

Akreditace

Všechny studijní programy nabízené v NYIT-Abu Dhabi obdržely počáteční akreditaci, které Komise pro akademické akreditaci (CAA), SAE ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum (MOHESR).

Kromě toho programy NYIT v roce Interior Design (BFA) a Business Administration (BS a MBA) byly následně obdržela plnou akreditaci CAA. Programy Business Administration se také akreditována AACSB International, Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání.

Ve Spojených státech, NYIT je akreditováno Komisí o vysokém školství Asociace Blízkého států vysokých škol a škol.

Kariéra služby od prvního dne

profese-ready vzdělávání NYIT je doplněna řadou příležitostí, které Úřadu Career Services příležitostí, které budou vždy k dispozici jako NYIT absolventy.

Místa

  • Abu Dhabi

    NYIT-Abu Dhabi CERT Technology Park P.O. Box 5464 Al Muroor Road, , Abu Dhabi

Otázky