Keystone logo
© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Úvod

Nyenrode Business University, jediná soukromá výzkumná (úrovňová) univerzita v Nizozemsku, byla založena v roce 1946 předními obchodními představiteli mezinárodních korporací, jako jsou Philips, AkZo Nobel a Unilever. Se svými základními hodnotami Leadership, Entrepreneurship a Stewardship rozvíjí Nyenrode lídry se znalostmi a nezbytnými dovednostmi, aby uspěli v mezinárodním obchodním světě zítřka. Nyenrode nabízí intenzivní akademické vzdělání a také krátkodobé a dlouhodobé programy v oblasti obchodu, managementu, účetnictví, controllingu a fiskálního práva na dvou místech kampusu, Amsterdam a Breukelen.

Stavba mostů od roku 1946

V Nizozemsku chápeme důležitost mostů. Spojují a spojují nás a umožňují podnikání a obchod. Tisíce mostů křižujících holandské vody postavili odhodlaní podnikatelé a pokrokoví předchůdci. Odpovědní lídři, kteří věděli, jak budovat udržitelnou budoucnost.

Na Nyenrode Business Universiteit již více než 70 let vzděláváme podnikavé stavitele mostů.

 • Lidé, kteří se odvažují růst.
 • Lidé, kteří rozumí tomu, že teorie a praxe jdou ruku v ruce.
 • Lidé, kteří se spojují.

Věříme, že pevné základy mohou každého posunout do výšin. Tuto nadaci lze nalézt v Nyenrode v Amsterdamu i Breukelenu. Spojujeme akademickou teorii, praktický význam a osobní rozvoj, takže můžete pracovat na budování úspěšné kariéry.

Ať už hledáte osobní či profesní růst nebo svůj další krok, znalosti generací stavitelů mostů vám mohou pomoci ve všech směrech. Jsme tu jeden pro druhého a považujeme za svou povinnost vychovat naše studenty a účastníky, aby byli rozumnými a ohleduplnými lídry.

Naše pilíře

 • Ve spojení na celý život
 • Místo, kde se spojují světy
 • Osobní rozvoj pro odpovědné vedoucí

Amsterdam

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam se nachází v historickém bloku 'De Vijf Keizers' (Pět císařů) na Keizersgracht v srdci města. Tato jedinečná poloha podporuje spojení mezi obchodem a akademickou sférou; přispívá k našim národním a mezinárodním ambicím.

Breukelen

Nyenrode Business Universiteit Breukelen se nachází na historickém panství, které se může pochlubit zámkem ze 13. století, kde klademe důraz na hodnotu společného života, spolupráce a vytváření sítí pro rozvoj odpovědných lídrů.

Den Haag

Nyenrode SPO se nachází ve 24. patře Světového obchodního centra v Haagu. SPO je školitelem penzijního sektoru a je součástí Nyenrode Business University od září 2022. Naše kancelář se nachází v srdci Nizozemska, které tvoří politiku, v blízkosti různých ministerstev, organizací zaměstnavatelů a zaměstnanců.

Vzdělání

Nabízíme intenzivní akademické kurzy i zkrácené dlouhodobější programy v oblasti podnikání, managementu, účetnictví, controllingu a fiskálního práva. To jsou také oblasti, ve kterých provádíme akademický výzkum.

Místa

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  Otázky