Keystone logo
NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

Úvod

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC) nabízí program Master of Science in Business Analytics (MSBA), navržený a vyučovaný oceňovanými akademiky z NUS Business School a NUS School of Computing.

V roce 2013 bylo ve spolupráci se společností IBM založeno NUS Business Analytics Centre jehož cílem bylo vyvinout fond talentů profesionálů v oblasti analytických analýz, který by vyhovoval potřebám firem, které se snaží zlepšit své podnikání pomocí analytických služeb. V pětileté spolupráci, která následovala, nabídla společnost NUS akademické znalosti v oblasti designu, řemesel a programu MSBA, zatímco IBM přispělo k průmyslovým znalostem.

Globální zájem v oblasti analytiky se od té doby ohromně rozrostl, přičemž společnosti napříč různými průmyslovými odvětvími aktivně hledají talenty, které vynikají v oblasti analytiky. K dnešnímu dni studenti NUS MSBA dokončili 300 projektů průmyslové analýzy, přičemž škola tvoří hodnotná partnerství s více než 50 organizacemi.

NUS Business School

Společnost NUS Business School byla založena v roce 1965 a dnes patří mezi přední světové obchodní školy, kdy získala nejvyšší hodnocení nezávislých publikací a agentur, jako jsou The Financial Times a QS Top MBA, a to jako uznání kvality našich programů, výzkumu na fakultách a absolventů.

Kromě toho, že nabízí vynikající, relevantní a přínosné obchodní vzdělání vynikajícím studentům z celého světa, vyniká tím, že nabízí to nejlepší z globálních obchodních znalostí s hlubokými asijskými náhledy, připravuje studenty, aby vedli asijské podniky k mezinárodnímu úspěchu a pomohli globálním podnikům uspět Asie.

Škola přitahuje rozmanitost inteligentních a talentovaných studentů k širokému portfoliu akademických programů, včetně bakalářského Business Administration (BBA), Masters of Business Administration (MBA), Executive MBA, magisterské a PhD programy vedle přizpůsobené a otevřené zápisu Kurzy výkonného vzdělávání.

Jako součást komplexní univerzity s disciplínami napříč 17 fakultami, škola je v jedinečné pozici využít na šíři a hloubku univerzity, včetně přístupu k obrovské a velmi různorodé studentské tělo na akademické půdě a rozsáhlou globální síť absolventů.

NUS School of Computing

NUS School of Computing je nejrozšířenější počítačová škola v Singapuru a vytvořila stopu významných absolventů, včetně vedoucích pracovníků a technologických architektů nadnárodních společností, vládních agentur a vzkvétajících začínajících podniků.

Škola nabízí vynikající bakalářské a magisterské studijní programy napříč celým spektrem oblasti výpočetní techniky, včetně informatiky, informačních systémů, počítačového inženýrství, podnikové analytiky a informační bezpečnosti, jakož i specializací na nové důležité oblasti, jako je umělá inteligence, fintech. , blockchain, analytics a security.

Díky výjimečným zkušenostem studentů v této oblasti, spolu s poptávkou po počítačovém talentu ve všech oborech a odvětvích, jsou absolventi NUS Computing vysoce vyhledávaní. Našim studentům vštěpujeme vůdčí schopnosti a ducha podnikání prostřednictvím mentorství, iniciativ komunitních služeb a speciálních programů, včetně inkubátoru The Furnace, začínajícího inkubátoru, který nabízí finanční prostředky, infrastrukturu a podporu managementu, která přinese originální nápady pro komerční realizaci.

Škola je potěšena, že v posledních čtyřech desetiletích vzdělává Singapur a světové profesionály v oblasti výpočetní techniky a je hrdá na to, že mezi našimi velkými a dokonalými rodinami absolventů počítá mnoho místně i mezinárodně významných osobností v oboru.

Místa

  • Singapore

    I3 Building, 21 Heng Mui Keng Terrace #03-47, 119613, Singapore

Otázky