Keystone logo
© Nuclio Digital School
Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Úvod

Nuclio Digital School byla vytvořena s cílem trénovat talenty, aby objevili pozice s vysokou poptávkou na současném trhu. Díky inovativní metodice a úzkému propojení s technologickým a podnikatelským ekosystémem se jí podařilo umístit mezi 3 nejvýznamnější digitální školy ve Španělsku.

Jak 5 měsíců může změnit mou profesionální kariéru?

Budete překvapeni, když řekneme, že za pár měsíců můžete získat stejné znalosti, jako byste studovali celý rok.

Jak to udělat? Odpovědí je ponořit se do znalostí a praktických zkušeností z tréninkové oblasti. Našimi intenzivními magisterskými programy jsou programy, které byly navrženy produktovými týmy, specialisty v oblasti vzdělávání a aktivními odborníky, kteří zastávají odpovědné pozice ve startupech a velkých korporacích. Převážně praktický přístup využívá metodologii učení ve třídách s malými skupinami studentů.

Naši studenti čelí skutečným výzvám, které simulují každodenní život role, na kterou se trénují. Kromě toho jsou osnovy revidovány a aktualizovány v souladu s poptávkou na trhu a vyznačují se tím, že jsou trendem v technologii a nástrojích v každém nabízeném sektoru. Doba trvání je 4 měsíce, takže se uplatňují agilní metodiky a sprinty, aby studenti dosáhli výsledků. Konečně vyniká naše síť učitelů, aktivních profesionálů, kteří používají nejmodernější techniky na trhu a zaručují praktické učení.

 • 86 % má práci
 • 62 % dosáhlo vedoucí role v sektoru
 • 94 % studentů doporučuje

Tato pandemie dosáhla urychlení procesu, který jsme již zažili v posledních letech: Přechod tisíců profilů z tradičního odvětví na mnohem digitálnější. Pracovní pozice ve firmách se vyvíjejí profil pracovníka, a proto je tak důležité rychle, intenzivně a prakticky školit zaměstnance s těmi dovednostmi a měkkými dovednostmi, které trh vyžaduje.

V Nuclio Digital School zaměřujeme naše školení na pomoc při rekvalifikaci profilů, profesní reorientaci a školení lidí, aby vedli digitální transformaci ve firmách.

Místa

 • Barcelona

  Carrer de Padilla,287, 08025, Barcelona

 • Madrid

  Calle de Núñez de Balboa,12, 28001, Madrid

 • Barcelona

  Barcelona, Španělsko

Otázky