Keystone logo
The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Úvod

Nagoya University of Commerce

Historie The NUCB Business School

Yuichi Kurimoto byl prvním japonským člověkem, který absolvoval fakultu umění Univerzity Alberta v roce 1930. Po svém návratu do Japonska uznal, že vzdělání je většinou přístupné elitě, a tak bojoval za to, aby byl dostupný pro vyloučené francouzské japonské mládež dne. V roce 1935 zahájil odborný institut nazvaný "Železniční škola v Nagoji", po níž následovala střední škola a juniorská vysoká škola.

Vždy vizionář, Yuichi Kurimoto si uvědomil, že poválečný hospodářský a populační boom v Japonsku by vytvořil silný požadavek na instituci věnovanou podnikatelskému vzdělávání. Tak, v roce 1953, Nagoya University of Commerce

Akreditace: NUCB získala dvě z hlavních akreditací, AACSB

NUCB Business School hrdě oznamuje, že je to první program MBA v Japonsku, který má dvojí akreditaci jak od AACSB International, tak od Asociace MBA. Tyto charakteristické znaky ocenění excelence získané strategickou iniciativou AACSB a AMBA cement NUCB jsou nejlepší z nejlepších mezi obchodními školami v Japonsku a Asii. V tomto globalizačním věku mezinárodní uznávání takových prestižních akreditačních orgánů, jako jsou AACSB a AMBA, znamená náš trvalý závazek zachovat zajištění kvality a zachování nejvyšších celosvětových standardů.

Nagojská obchodní a podnikatelská univerzita a The NUCB Business School jsou plně autorizovány japonským ministerstvem školství, kultury, sportu, vědy a technologie.

NUCB a AACSB International

AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business je profesionální asociace pro vysokoškolské a univerzitní manažerské vzdělávání a přední akreditační agenturou pro bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy v oblasti podnikové správy a účetnictví.

V roce 2002, Nagoya University of Commerce and Business

NUCB Business School a AMBA

The NUCB Business School je první a jediná obchodní škola v Japonsku akreditovaná Asociací MBA. Akreditace AMBA se vztahuje pouze na programy MBA a EMBA The NUCB Business School v japonštině; zatímco AACSB International schvaluje vysokoškolské i postgraduální programy.

NUCB Business School a Eduniversal

Eduniversal obsahuje hodnocení, které schválili děkani z univerzit a škol na seznamu 1000. NUCB byla vybrána jako jedna z nejlepších mezinárodně známých obchodních škol Vědeckým výborem společnosti Eduniversal.

Žebříčky

QS Global MBA 2021 Rankings má NUCB BS jako #1 program MBA na plný úvazek v Japonsku a #17 v Asii.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Programy

Otázky