Keystone logo
Novosibirsk State University Master v řízení ropy a plynu
Novosibirsk State University

Master v řízení ropy a plynu

Novosibirsk, Rusko

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Jelikož hlavní zdroje energie ropa a plyn hrají zásadní roli v každé ekonomice a moderní civilizaci obecně. Nedostatek fosilních paliv činí jednu zemi závislou na ostatních, zatímco ti s velkými zásobami přírodních zdrojů mohou trpět negativními účinky "holandské smrti". Všichni společně s ohledem na dynamiku světové ekonomiky, politickou nestabilitu a populační růst znepokojují vyhlídky energetické bezpečnosti. Znamená to, že vedení v odvětví těžby čelí novým výzvám, které překračují standardní varianty rizik. Manažeři společností těžby ropy a zemního plynu musí přihlížet k sociálním, politickým, ekonomickým, environmentálním a právním aspektům mimo rozhodnutí, která učiní.

Cílem poslankyně EP pro ropu a plyn je školení vysoce kvalifikovaných analytiků a rozhodovacích činitelů, kteří jsou připraveni účinně pracovat pro potřeby budoucího ropného a plynárenského průmyslu jak v regionálním, tak v globálním kontextu a jsou schopni splnit výzvy, kterým čelí dnes průmysl a který bude zítra čelit. Spolu s konkrétním designem je poslanec Evropského parlamentu přizpůsoben všem požadavkům státního vzdělávacího standardu v oblasti managementu.


Obecná způsobilost

Poslanec Evropského parlamentu "Řízení ropy a zemního plynu" je otevřen jak zahraničním studentům, tak absolventům ruských vysokých škol (včetně bakalářských absolventů NSU). Účastník poslance by měl mít vzdělávací diplom (certifikát nebo podobný dokument) o programu na úrovni bakalářského nebo odborného vzdělání. V oblasti specializace neexistuje žádná formální omezení. Existují však předpoklady, aby se účastníci programu přizpůsobili.


Poplatek za školné

Náklady na studium na plný úvazek pro manažera ropy a zemního plynu MEP na Ministerstvu hospodářství NSU v letech 2019-2020 činí 4200 USD ročně.

Poplatek za ubytování

Ubytovací poplatek ve studentské ubytovně činí asi 20 dolarů za měsíc.

5475_nov7.jpg

Novosibirsk State University

Novosibirsk State University je mladá a dynamická univerzita, která se nachází v jednom z nejzajímavějších míst na světě, na Novosibirské akademické město, známé také jako Akademgorodok.

Je to místo speciálně určené pro výzkum, protože je součástí globální akademické obce i ve sovětské minulosti. Univerzita byla založena jako jedinečné učební a výzkumné hřiště pro vysoce koncentrované vědy všude kolem. NSU nabízí vynikající prostředí pro studium a výzkum a považuje se za jednu z nejlepších univerzit v Rusku *.

Při studiu na univerzitě mají studenti a mladí učenci jedinečnou příležitost využít zdroje mnoha blízkých výzkumných institucí sibiřské pobočky ruské akademie věd, aby usilovali o inovativní výzkum a zároveň se těšili společenskému a kulturnímu životu Novosibirsku, který je největší město Rusko mezi Uralskými horami a Tichým oceánem **


* 3d jedna z nejlepších ruských univerzit v roce 2013 (QS World University Rankings)

** 3d jeden z největších měst v Rusku

O Škole

Otázky