Keystone logo
© NOVA School of Science and Technology
NOVA School of Science and Technology

NOVA School of Science and Technology

NOVA School of Science and Technology

Úvod

NOVA School of Science and Technology | FCT NOVA, jedna ze tří největších a nejprestižnějších škol inženýrství a vědy v zemi, 15 minut od Lisabonu, je uznávána pro svůj vynikající výzkum, kvalitu svých kurzů a uplatnitelnost svých absolventů (absolventů, magistrů, lékařů) .

FCT NOVA s přibližně 8 000 studenty má jeden z nejlepších univerzitních kampusů, který se vyznačuje kulturou vynikajících vztahů mezi učiteli a studenty a intenzivním akademickým životem s kulturními a sportovními aktivitami.

Všechny její kurzy jsou akreditovány A3ES (Agentura pro hodnocení a akreditaci vysokoškolského vzdělávání) a všechny inženýrské kurzy jsou uznávány Ordem dos Engenheiros, FEANI a EUR-ACE.

S přibližně 430 profesory, 1000 výzkumnými pracovníky a 200 zaměstnanci je FCT NOVA strukturováno do 14 kateder a 16 výzkumných center a nabízí 102 studijních cyklů (18 bakalářských; 11 integrovaných magisterských (bez přijetí od 2021/22); 41 magisterských; 32 doktorátů) .

Jeho vědecká produkce, zhmotněná publikováním velkého počtu článků v mezinárodních vědeckých časopisech vysoké poptávky a kvality, mu zajišťuje široké mezinárodní uznání (hodnota indexu vědecké produkce - SciVal Citation Impact - je 1,35, což znamená, že FCT NOVA je 35 % nad světovým průměrem. Tento výkon jí umožňuje integrovat hlavní sítě technologických univerzit, jako je síť CESAER, a účastnit se konsorcií s evropskými a americkými univerzitami, jmenovitě MIT, CMU a Universidade do Texas.

Účast FCT NOVA v 9 COLAB a získání 9 stipendií ERC výzkumníky FCT NOVA (větší koncentrace těchto laboratoří a stipendií na portugalských univerzitách) ukazuje, že jde o School of Science and Engineering orientovanou na budoucnost a založenou na mezinárodním výzkumu ve Vanguardu.

Profil učebního plánu NOVA School of Science and Technology

NOVA School of Science and Technology | FCT NOVA byla průkopníkem ve vytváření akademické cesty, která stejně jako ve velkých mezinárodních školách sází na rozvoj měkkých dovedností studentů. Kromě vynikající technické průpravy oboru jsou všichni studenti připraveni pracovat jako tým, rozvíjet komunikační dovednosti, vědět, jak hospodařit s časem, řešit problémy, mít kritické myšlení a posilovat schopnost iniciativy, smyslu pro zodpovědnost, kreativitu. , vedení a přizpůsobivost. Oblasti, které jsou stále důležitější pro najímání odborníků a integraci na trhu práce. Tato vzdělávací struktura znamená závazek vytvářet kompletní profesionály připravené jak na technické a specializační úrovni, tak i na úrovni měkkých dovedností.

Chcete studovat inženýrství v Portugalsku?

Na NOVA School of Science and Technology | FCT NOVA má volná místa pro zahraniční studenty.

V této soutěži přijímáme vašeho ENEM!

Na jedné z nejprestižnějších portugalských univerzit s mezinárodním uznáním máme k dispozici až 18 kurzů.

Proč NOVA School of Science and Technology ?

Každý rok přivítáme více než 550 zahraničních studentů ze 75 zemí. Jako mezinárodní student na NOVA School of Science and Technology | FCT NOVA, jste:

 • Vstup do velké a prestižní školy v Portugalsku a Evropě s mezinárodně uznávanou výzkumnou činností a kurzy s vysokou zaměstnatelností.
 • Zažijte intenzivní akademické prostředí (kultura, sport, společnost) pouhých 20 minut od Lisabonu a s dobrou dostupností (autobus, vlak, metro, loď).
 • Užijte si zemi s nejslunnějšími dny v Evropě, s krátkými, mírnými zimami a dlouhými, horkými léty.
 • Užijte si multikulturní prostředí, které nabízí pohodlí portugalského jazyka.
 • Skvělý vztah učitel-žák.
 • Využijte profil kurikula, který poskytuje doplňkové dovednosti pro lepší integraci na mezinárodním trhu práce.
 • Máte příležitost otestovat své podnikatelské a inovativní nápady a zapojit se do relevantních projektů.
 • Vyzvěte se akademicky s výběrem z více než 94 kurzů vyučovaných v portugalštině v oblastech, jako jsou: strojní a průmyslové inženýrství, fyzika, informatika, matematika, chemie, elektrotechnika a počítačové inženýrství, stavební inženýrství, environmentální věda a inženýrství, vědecké materiály, ochrana a restaurování, aplikované sociální vědy, vědy a technologie o biomase, vědy o Zemi a vědy o živé přírodě.

Místa

 • Costa da Caparica

  Largo da Torre, 2825-149, Costa da Caparica

Programy

Otázky