Keystone logo
© BIMM University
Notting Hill College

Notting Hill College

Notting Hill College

Úvod

Přední poskytovatel diverzifikovaných vzdělávacích příležitostí

Notting Hill College je dynamická britská instituce, která se specializuje na další vzdělávání a odbornou přípravu. Akademie byla založena v roce 2004 a od té doby se neustále rozšiřuje na různých tratích; kurikula a programový design, akademické partnerství a výstavba sítí. Tato usilovná práce nás učinila vedoucím poskytovatelem nabízejícího různorodé vzdělávací služby.

Kvůli našim přísným aktualizacím a inovacím; NHC přilákala ambiciózní studenty k tomu, aby se zapojili do svých programů a prosperovala ve výuce a učení. Náš přístup založený na kvalitě nám dává globální vyhlídky a umístil NHC na popředí trhu odborného vzdělávání.

V průběhu let společnost NHC vytvořila programy odborné přípravy, které vedou přímo k profesionálnímu trhu práce. To znamená, že akademie nabízí pouze takové programy, které jsou plně uznávány ve vzdělávacím sektoru ve Velké Británii av zahraničí, stejně jako v podnikání a průmyslu.

Všechny studijní programy jsou v současné době mapovány do rámce kvalifikací pro úvěry. Akademie nabízí kurzy:

  • Studenti a profesionálové, kteří chtějí pracovat nebo studovat ve Velké Británii nebo v jakékoli jiné anglicky mluvící zemi, musí absolvovat zkoušky anglického jazyka. Naši pozorní učitelé poskytují jednu až jednu výuku angličtiny a přípravné kurzy pro UK Masters vyučované naší jazykovou školou.
  • Pokud jde o kvalifikaci v podnikatelském sektoru, společnost Notting Hill College poskytuje komplexní výběr akreditovaných kurzů řízení ATHE.
  • Pro ty, kteří chtějí rozšířit své učební dovednosti a zaměstnat schopnosti, nebo dokonce podniknout první kroky k tomu, aby se stali učiteli, nabízíme kurzy TEFL a TESOL, které vám pomohou stát se učitelem.

Notting Hill College areál Notting Hill College je akreditován Akreditační službou pro mezinárodní vysoké školy (ASIC), která je nezávislým orgánem poskytujícím akreditační služby pro nezávislé, další a vysoké školy. Akreditace ASIC pomáhá studentům a rodičům informovaně volit a také pomůže škole, vysoké škole, univerzitě, poskytovateli školení nebo poskytovateli distančního vzdělávání, prokázat mezinárodnímu studentskému orgánu, že jsou vysoce kvalitní institucí.

Získání akreditace ASIC, která je schválena a schválena UKBA (britskou agenturou pro hraniční spolupráci), která působí jako akreditační organizace pro mezinárodní vysoké školy, byla dosažena úspěšným absolvováním řady kontrol kvality

Naše instituce působí ve čtyřech hlavních oblastech: Učitelství, Podnikové vzdělávání, Zdraví

Všechny školy NHC se zavázaly k vynikajícímu vzdělání a kvalitní školení. Prostřednictvím praktického školení zaměřeného na kariéru pomáháme našim studentům dosáhnout jejich plného potenciálu. Naše zkušenosti s poskytováním odborných a akademických kurzů v široké škále předmětů pomohly našim studentům dosáhnout cílů a mít úspěšnou budoucnost.

Abychom garantovali globální dosah společnosti Notting Hill College , jsme zřídili řadu regionálních

Místa

  • Manchester

    Peter House, 9th Floor, Oxford Street, M1 5AN, Manchester

Programy

Otázky